Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One vagy Iphone 5s?

HTC One vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Sziasztok,segitsegeteket szeretnem kerni.Már régóta vacillálok hogy megvárjam a még ismeretlen árfekvésű iphone-t vagy megvegyem a htc-t.
2013. szept. 7. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nokia 1020. ;)
2013. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem olyan nehéz eldönteni. iPhone 5S várhatóan nem sokban fog különbözni az elődjétől, pletykák szerint fog kapni egy ujjlenyomat olvasót (gyakorlatban emberek többségének max "wow-faktor" miatt lehet érdekes), gyorsabb lesz annál, és valószínűleg kamerán is reszelnek egy kicsit, ahogy szoktak. Magyarul ha a nagy kijelző és az Android által nyújtott szabadság vonz téged, akkor One, ha az iOS kiforrottsága és a nagyobb felbontású kamera, akkor 5S. Összeszerelési minőségben One abszolút hozza az Apple szintet, szubjektív véleményem, hogy szebb is annál (mondom ezt úgy, hogy iOS miatt én iPhone-t vennék).
2013. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ios vagy droid :) Mindket keszulek a kategoria csucsmodellje (azaz elobbi csak lesz 3 nap mulva)
2013. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
itt első: szerintem iOS vagy WP8...:)
2013. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az addig rendben van,hogy szerintem is magasan veri a wp8 a droidot,de a kerdezo meg csak mint lehetoseget sem vetette fel :)

Egyebkent erdekelne,hogy szerinted hol lehet beszerezni a 1020-as nokiat,mert en nem lattam ,hogy barki is arulna mar.

2013. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem One van május óta. Csak jókat tudok róla mondani, leszámitva a sérülékenységét, mondjuk az az iPhone-ra is igaz.. Ha gondolod, kérdezz, hogy mi érdekel, szivesen mesélek :)
2013. szept. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még várni kell az 1020-ra egy kicsit...ahogy az iPhone-ra is. :)
2013. szept. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

most megkérdezném toled hogy szabad szeretnél lenni vagy azt akarod csinálni amit pár amerikai kitalált??

ha szabad akkor htc ha nem akkor apple... ennyi én htct vennék

2013. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!