Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik egy telefonnal...

Mi történik egy telefonnal rootolás után?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kérdést, hogy mi változik, mire lesz utána alkalmas, mi mindenre jó ( természetesen aki szerint nem jó azt írja le), és vissza lehet-e állítani a későbbiekben.Ha igen mivel és hogyan. Elmagyarázná nekem ezeket valaki hétköznapi nyelven? Pont az a baj, hogy eddig csak olyan cikket találtam, amiben egy csomó, számomra semmit mondó rövidítés stb. volt. Köszönöm!

2013. szept. 7. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Vissza lehet rootolni, pl.: superoneclick-el, rendszergazdai jogot szerzel, ha rootolod, tehát törölhetsz alapvető alkalmazásokat (pl.: Google Play...), tulajdonképpen azt csinálsz, amit akarsz.
2013. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A rootolással kiiktatható, hogy ne a telefon memóriájába töltse le az alkalmazásokat PC-ről? Mert egyszerűen hiába van benne az SD kártya, nem enged rá telepíteni. CSak képek, videók, zenék max. Ez mekkora marhaság. Nem androidos régi telefonok ( ami nekem volt legalább is ) alapból engedte, ha oda szerettem volna....
2013. szept. 8. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos tudtommal az android nagy hátránya :/, elvileg az alkalmazások egy részét csak a tel. memóriába engedi menteni.
2013. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy értitek h nem lehet kártyára tenni dolgokat? Nekem pl.:Lehet (android 4.0.4) App2SD-vel (AppMgr III) de néküle is a beállításokban. Nem lehet mindent de a legtöbbet rá lehet rakni.
2013. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az android 4.1 es engedi nekem is, de van a családban egy android 3.xxx már nem tudom, nagyon jó kis telefon,és sajnos nagyon szűk keretek között mozognak a lehetőségei ilyen téren. Csak ezért kérdeztem. De nem olyan fontos.... csak szerettem volna tudni...és kísérletezgetni is szeretek :)
2013. szept. 27. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!