Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek, hogy tudom...

Seres Timon kérdése:

Szerintetek, hogy tudom megcsinálni? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Tabletembe véletlen a Netbook töltőt dugtam be, alig 5 secre volt csak benne mikor elszált a kép és azóta nem indul be :/ Mit tudok csinálni vele?

2013. szept. 7. 21:23
 1/8 azidor válasza:
túl sok/erős volt neki a töltő árama amit kapott és egyszerűen lefüstölt.
2013. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
annyit tudsz csinálni vele, h beleteszed az originál dobozába, és óvatosan beleteszed a kukába. A notebookoknak olyan 20V körüli feszültségen töltenek, a tableteknek meg sokkal kevesebb kell. De ha nem, javíts ki!
2013. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az netbook töltő valószínűleg több áramot kapott a kelleténél. Vidd el egy szervízbe vagy ha még garanciás akkor cseréltesd be.
2013. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a második komi kicsit durva xD kuka... xD azt hittem azt hozod ki belőle, hogy mondjam azt, hogy "mikor kinyitottam nem indult be"

no mind1, akkor szerzív köszi a helpet, remélem nem lesz sok... :D

2013. szept. 7. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy notebook/netbook töltő jelentősen nagyobb feszültséget ad, mint amit egy tablet igényel (~5V), így jó eséllyel tönkrement az egész alaplap. Nem 2 fillér lesz, ha egyáltalán tudják javítani.
2013. szept. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 azidor válasza:
többe kerül javíttatni mint újat venni!
2013. szept. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármennyire is "durva" a második "komi", jó eséllyel igaza lesz. :)
2013. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na jo, lehet kicsit durva volt a válaszom, de mielőtt a kukába tennéd, vidd el vmi javítóba, hallgasd meg, h ezzel már nem lehet mit tenni, majd ezután jön a kuka.

Egyébként milyen márkájú notebookod meg tabletod van/volt, h bele tuttad tenni a töltőjét?

2013. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!