Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Alcatel Ot-995 öm ÉS...

KissBakos kérdése:

Van egy Alcatel Ot-995 öm ÉS a gyárilag felrakott Navigáció eltűnt róla, Elvittem raktak rá új szoftvert és az új szoftverben már alapból nincs benne. Mi lehet ennek az oka? Vagy honnan tudom letölteni rá?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy valami műszaki zseni... Tölts le rá egyet omg... Ezért szervizbe vinni?! Jól lehúztak. Google. iGo Primo-ra rákeresel és letöltöd. nCore-n van egy csomó.
2013. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismerem ezeket nem vagyok analfabéta nem azért vittem el szervizbe csak újra rakták és furcsálltam h nincs rajta, igo primot használtam csak sok helyet foglalt és belassult teljesen
2013. szept. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!