Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri desirec-t...

@Elomania.kerci kérdése:

Szerintetek megéri desirec-t nokia x7-re cserálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintetek egy htc desire c-t megéri egy nokia x7re cserélni, amint symbian anna van?

Válaszotokat nagyon várom!!



2013. szept. 8. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg! Igaz, hogy az X7 szinte mindenben jobb a desire c-nél, viszont egyik, hogy a symbian nincs olyan tudású, mint az android, másik pedig, hogy a ram-ja csak fele akkora, vagyis 2 nagyon fontos dologban marad alul az X7!

Az áráról már nem is beszélve: kártyafüggetlenül több, mint 60ezerbe kerül az X7, ennyi pénzért pedig 2 középkategóriás telefont is kapsz, amik egyenként is jobbak nála, vagy pedig már az LG Optimus 4X HD-t, amihez képest az X7 sehol nincs!

2013. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cseréről van szó! Ez jelenthet magánszeméllyel való cserét is!


Nekem az X7 jobban bejön. Minőségibb. De szerintem nem tudna jó felhasználói élményt nyújtani. (az első már leírta, miért nem)

2013. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem éri meg akármien telefont symbianos nokiára cserélni!
2013. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!