Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes néha kikapcsolni a...

Érdemes néha kikapcsolni a telefont? (Huawei y 300)

Figyelt kérdés

2 hete használom, előtte nem volt okostelefonom. Azt hallottam, hogy érdemes hetente leglább egyszer kikapcsolni, néhány percre és utána jobb lesz. Kell ezt csinálni, ha igen mi az értelme.

Van egy Újraindítás menü pont is, ha ott újraindítom, mi történik?


2013. szept. 8. 19:49
 1/6 rampapapam ***** válasza:

tisztul a ram karban tartja stb...

énis kikapcsolom! :)

2013. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdemes, de nem igy hogy két három hetente, hanem szoftvertelepitések, esetleges szoftverhibák megjelenése után.

Valahogy ugy képzeld mint mikor az asztali géped újrainditod drivertelepités után.

2013. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha újraindítom akkor mi történik?
2013. szept. 8. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor szép lassan leáll a készülék, majd megint elindul.

Olyan, mintha kikapcsolnád, utána újra elindítanád, csak az elindítást megcsinálja autómatikusan.


Semmi értelme kikapcsolni, ha nem frissítettél szoftvert. Inkább zárd be mindig az alkalmazásokat egy feladatkezelővel (angolul task manager). Ha sok alkalmazás megy fölöslegesen, akkor az lassítja a telefont és meríti az akkumulátort.

2013. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először én is azt hittem hogy hülyeség, minek ki-be kapcsolgatni de tényleg nem árt néha, újraindítani, pont úgy ahogy a gépet windowsnál. Főleg ha valami komolyabb változás történik a telefonba akkor még inkább érdemes.
2013. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek.
2013. szept. 9. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!