Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 telefon...

EddyBear kérdése:

Samsung galaxy s2 telefon töltőre dugva is 0-ra merül. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult ez a hiba a telefonomnál. Kb 10%-nál felraktam töltőre a telefont, de egy kis idő múlva 0-ra merült le, de amíg töltőn volt addig be is volt kapcsolva. Ekkor levettem a töltőröl, kikapcsolt és egy kis idő töltés után újra be is tudtam kapcsolni. Ám de most kikapcsoltam, jelzi is hogy tölti, be is akarom kapcsolni, de csak addig jut el hogy kiírja, hogy Samsung, eztán kikapcsolt. Újra és újra megpróbáltam, de egy idő után annyira lemerült(töltőn), hogy már addig se tud betölteni.

2013. szept. 8. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szar a töltő vagy az aksi.
2013. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A töltővel nincs gond, már többet is kipróbáltam. Egész biztos, hogy csak az aksi lehet a baja, mert hallottam ismerőstől olyat, hogy a töltést végző chip ment benne tönkre(ha van ilyen). Elképzelhető ilyen dolog?
2013. szept. 9. 14:45
 3/4 anonim válasza:

Ez az én gondom is ezzel a telefonnal

ma vettem bele új aksit de hiába

fel töltött 40% ra ki kapcsoltam a telefont utána újra be és 1% ... ennyit az egész telefonról

kukába vele

2016. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sajnáljátok akkor mindenképp csináljatok egy gyári visszaállítást. Mert lehet hogy egy kissé káros alkalmazás okozza és rakhatunk bármilyen töltőt, nem fog segíteni.
2017. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!