Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont/telefonsz...

Milyen mobiltelefont/telefonszámot vegyek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy milyen mobiltelefont ajánlanátok max. 60.000 forintért. Egy okostelefonra gondoltam, android rendszerrel, bővíthető memóriával és lehetőleg minél több extrával.

Érdekelne még egy telefonszám is, amely lehetőleg feltöltőkártyás és havidíjmentes. Nyáron és hétvégéken nem használnám, valamint hét közben sűrűn, szóval ez alapján keresnék egy gazdaságos megoldást.



2013. szept. 8. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
telefonszam? Nem dijcsomagra gondoltal?
2013. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Egy kártyafüggetlen mobilra gondoltam és egy kedvező telefonszámra, mivel nem használnám túl sokat. Esetleg ha van valami 26 év alatti diákok részére szóló, kedvezményes szám, azt is mondhattok.
2013. szept. 11. 07:20
 3/4 A kérdező kommentje:
A telefonszám már megvan. Viszont még mindig érdekelne egy okostelefon. Lehetőleg 50-60.000 ft. legyen a maximális ára. Elsősorban Sony érdekelne, de gondolkodom Samsungban és HTC-ben is. Esetleg ha valakinek van más ötlete, tapasztalata, akkor azt is szívesen fogadom.
2013. szept. 28. 18:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy kicsit emeltem az összegen és leszűkítettem Sony Xperia S-re vagy Sony Xperia T-re. Tehát az érdekelne, hogy kinek milyen véleménye van ezekről a modellekről és melyiket ajánlanátok.
2013. okt. 1. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!