Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van különbség a neten való...

Van különbség a neten való letöltés és a play áruházból való letöltés között?

Figyelt kérdés

tehát arra lennék kíváncsi,hogy


Van jelentősége annak,hogy a netről vagy a telóról szedem le a programot ami épp kell?


Tehát ha a netről szedem akkor csak rárakom a telóra és telepítem,de ha telóról töltöm le a play áruházból akkor úgy is ingyenes vagy vesz le valamit?


A másik,hogy van különbség a neten lévő progik és a play-ban lévők között?



2013. szept. 9. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Netre általában a fizetős appokat szokták feltölteni,tehát ha onnan szeded le és rakod a telóra akkor nem kell érte fizetned.
2013. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak fizetős és ingyenes programok is play-en.

Ha ingyenest szedsz le az nyilván ingyen van (wifi)ha fizetőset akkor pedig a letöltés előtt fizetni kell.

Ha pedig simán telóra másolod rá akkor is ingyen van.

2013. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

látom nem érted vagy én nem írtam le jól


nem a programoknak az ingyenességéről van szó hanem a nethasználatról

adathasználatról,hogy azért hogy én a playból töltöm le akkor levonja a telón lévő netet vagy nem?

vagy ha wifin megy akkor nem von le mert ezt marhára nem értem

2013. szept. 9. 14:35
 4/9 Wadmalac ***** válasza:
Az adatforgalomért fizetsz. Vagyis ha mobilneten töltesz le, akár ingyenes progit is. Wifin nem fizetsz.
2013. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

wifi van a telón

akkor nem is kell rátöltenem semmit?

mert feltöltös vagyok és 20mb-ot ad egy feltöltésre,akkor abból nem használ ha van wifi?

2013. szept. 9. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha wifire vagy csatlakozva akkor nem.
2013. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

na így már értem


akkor azt ami rajta van mire használja?

vagy ha van wifi akkor lényegében nem is kell rajta lenni net keretnek hogy tudjak netezni,letölteni?

2013. szept. 9. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs kikapcsolva a telefonban a mobil adatforgalom akkor,ha nincs wifire csatlakozva automatikusan azt használja az appok frissitésére,mail szinkronizálására. ha nem vagy net függő akkor nem lényegében nem is kell.
2013. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

oké köszönöm:)

nagyjából felfogtam:D

2013. szept. 9. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!