Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A régi telefonom Nokia5230-as...

Sudarne kérdése:

A régi telefonom Nokia5230-as volt, a névjegyzéket suit programmal lementettem pc-re, de a program nem engedi átmásolni az adatokat az új Nokia Lumia 520-as telefonomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A felhőbe sem engedi felpakoni, így nem tudom átvinni az adatokat. A régi telefonkártya már nem él, más adatátvitel nem lehetséges, csak pc-n keresztül. Mit tegyek?

2013. szept. 9. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Helló
2014. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Helló

Én annak idején mikor váltottam 5230-ról Lumiára úgy csináltam hogy kerestem egy androidos készüléket ahol ki lehettett választani az összes névjegyet. A lumián pedig bekapcsoltam az adatátvitelt. Ezután kvázi Bluetooth-on átküldtem az összeset. Majd szinkronizáltam a facebook fiókkal. Azt viszont hogy az új kártyán lesznek névjegyek felejtsd el. Ez egy rossz pont a Lumiánál, hogy a névjegyeket csak a felhőben tárolja a kártyán nem. Ami megoldást jelenthet erre hogy az új kártyát átdobni egy másik microSim-es telóba és arra átküldeni esetleg a a névjegyeket, bár ezt én még nem próbáltam. Viszont jó hír hogy a felhőből le lehet .xls formátumba menteni a neveket.Remélem segítettem

2014. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!