Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes Facebookért miért...

Ingyenes Facebookért miért fizetek telefonon?

Figyelt kérdés

Évek óta használom ingyen a facebookot,semmi gond nem volt vele.Erre pár napja elkezdte szedni a pénzem.(Feltöltőkártyás vagyok.) Ráadásul egyszer vesz le pénzt,egyszer nem,és nem is ugyanannyi összegeket.

Bementem a T-Mobilhoz,erre azt mondták "hááááát nem tudok mit mondani,nem tudom miért van,mert ez ingyenes."



2013. szept. 10. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez akkora tévhit/baromság! Hogyan lehet már ingyenes a Facebook!? Gondolkozz már! Mi a Facebook? Egy honlap. www.facebook.com S mi kell hogy egy honlapot be tudj hozni!? Internet! Az internet ingyenes? Nem! Hülye a T mobile is. Úgy tudom hogy a Facebook chat ingyenes náluk csak. Minden másért fizetsz. Kép/videó megnyitása adatforgalmat generál. Hogy lehet hogy nálad évek óta ingyenes? Sehogy! Wifin voltál.
2013. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

az előző kérdező nincs tisztába a dolgokkal...


nem www. hanem 0.facebook, ami ingyenes, de x összegnek mostmár kell lenni a kártyán. illetve fényképeket videókat stb-t nem is nézhetsz rajta.


lehet beletettek valami kiskaput amiről még az egyszerű ügyfélszolgálatosok se tudnak, pl ha egy bizonyos adatforgalmi keretet átlépsz akkor levesz egy bizonyos összeget.

2013. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
van már millió ilyen kérdés...mért nem lehet felfogni, hogy Magyarországon élsz...? soha semmi nincs ingyen, még akkor se, ha írásba garantálják...sőt, azt sem értem...hogy a legkisebb mobilnet csomagot, ami 1000 Ft, de ráadásul első 2 hónap 199 Ft-ba kerül...és vannak tt is kiskapuk, mert ha a 2 hónap előtt csomagot váltassz, akkor a másik csomagnál szintén újraindul a 2 hónap...mire sajnáljátok a pénzt? mondjuk én már magamnak fizetem a telefont, de 1 éve még szüleim töltötték...3 havonta kaptam 3000-3500-at. ebből mindig elég volt a mobilnetre, és mivel ezzel együtt van egy csomó internetes lehetőség az sms és hívás kiváltására, normál gsm alapú telefonálást nem is használok, csak ha nagyon muszáj...az meg a 3 hónap alatt maximum 1-200 Ft...és lám, nem vonná semmiért se a pénzed a háttérben a net...
2013. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Elég világosan le van írva a T-mobile honlapján, hogy a 0.facebook szöveges része ingyenes, ha pénzes részhez érsz, akkor figyelmeztető üzenetet kapsz, hogy akarod-e.

De nem véletlen kell 15 Ft-nak lenni a kártyán, mert 13,20 Ft a legkisebb adatforgalomnál is felszámításra kerül. Amíg a 0.facebook-ot egyáltalán eléred, addig már eleve van valamennyi adatforgalom, szóval ugrik 13 Ft és 20 fillér. Ahányszor belépsz...


"Dominós előfizetőinknek az interneteléréshez, így a Facebook Zero használatához is legalább 15 Ft-nyi Domino egyenlegre van szükségük. 15 Ft alatti egyenleg esetén az internet-hozzáféréshez az egyenleg feltöltése szükséges."


Ebből kiolvashatod, hogy az internetelérésért fizetsz, utána a 0.face szöveges része adatforgalmi díj nélkül használható.

Neked ez van, ezért fizetsz minden belépésnél 13 Ft-ot:

[link]

2013. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kedves emberek.Szerintetek ha a T-Mobilos kukán néz,akkor nem mondtam és nem vagyok tisztában mindezekkel én is?

MONDOM ÉVEK ÓTA használom INGYEN.Nem megyek rá képekre,és nem megyek rá átirányító oldalakra se.Minden rendben volt EDDIG,bár napja szedi a pénzem,de veszettül.

2013. szept. 10. 14:46
 6/19 A kérdező kommentje:
Annak meg aki arról oktat hogy miért spórolok üzenem hogy élj meg havi harmincezerből,meglátod majd hol szeretnél spórolni.
2013. szept. 10. 15:00
 7/19 anonim ***** válasza:
A T - mobileban idióták dolgoznak. Másképp hülye lenne bevallani hogy átb*sztak.
2013. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem megmondtam, mire költsd a pénzed...csak azt mondtam, ne csodálkozz...de hidd el, jönnének még ide bunkóbbak is...Tömegközlekedési kategóriában egy ilyenért leharapnák a fejed, hogy az, hogy nincs pénzed, nem mentség arra, hogy akkor ne is fizess egy szolgáltatásért...szóval én még azokhoz képest tök normális voltam.
2013. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem ingyenes, internet szükséges, csak a 0facebookért nem számolnak fel adatforgalmi díjat...

[link]


...de minden egyébért igen, ha nincs netcsomagod, akkor NetStart alapján: 13,2 Ft/10 kB!!!

[link]


Nem töltöttél le valami új alkalmazást ami a háttérben használja a netet?

Szinkronizálás vagy a frissítés nincs véletlenül bekapcsolva?


Esetleg egy alkalmazással megnézheted mi használja az internetet.

[link]

[link]


Egy tűzfal megoldás lehet, de ROOT kell hozzá.

[link]



A legjobb viszont egy mobil díjcsomag, és nincs több kellemetlen meglepetés.

Domino Go!Net M [link]

2013. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Érdekes, én 23ezret kapok havonta(sajnos még) és mégis rá tudom szánni azt a párszáz forintot mobilnetre...

Amúgy NINCS ingyér' fészbúk, világosan leírta az egyik válaszoló és linket is másolt. Ugyanis az ÁSZF folyton változik és ahhoz igazítják a szolgáltatásaikat, amiben benne vannak a változások is...

2013. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!