Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy kb.65-70 ezer forintos...

Angelu$ kérdése:

Egy kb.65-70 ezer forintos mobil, vagy egy PS Vita jobb netezésben? Tehát melyiken stabilabb és gyorsabb a net? A hardverben melyik a jobb?

Figyelt kérdés
lehet furcsa a kérdés, de se okos telefonom se PSP/psvitám nem volt még, és hamarosan szeretnék venni egyet

2013. szept. 10. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit tegyél hozzá és egy Lumia 820 at vegyél. A wp stabil, megbízható és nagyon gyors. Szal telefon, ha a játékok nem életbevágóak.
2013. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem volt egy ps vitam, elejen hasznaltam sokat netezesre,jatekra mindenre igazabol,aztan kaptam egy lumia 820at azóta elő se vettem a pst.Tegnap előtt pedig el is adtam , szerintem telefon:)
2013. szept. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!