Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4-re melyik a legjobb...

IPhone 4-re melyik a legjobb iOS verzió?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem a T-Mobile-ba. 6.0 van rajta alapból. Frissítsem 6.1.3-ra.


Még 1 kérdés: Ha megjelenik az iOS 7, érdemes frissíteni?


2013. szept. 10. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

6.1.3 a legfrissebb verzió iPhone 4-re, de 1-2 héten belül megjelenik az iOS7 (és szerintem az is lesz az utolsó).

Hogy érdemes lesz-e frissíteni, nem tudom. Van néhány vonzó újdonság az iOS7-ben, kezelőfelület viszont nem feltétlenül tartozik közéjük (bár ez ízlés kérdése), sebesség viszont lehet, hogy tovább romlik.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de most nem volt túl bölcs dolog iPhone 4-et venni.

2013. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen a 4-már nem az igazi.De szerintem ne frissitsd 6.1.3 ra majd a 7-re
2013. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A T-Mobile-nál azt mondták, hogy még épp időben vettem meg, mert az 5S és az 5C megjelenése után már kivonják a forgalomból a 4-et. Bár lehet, hogy a 4S olyan olcsó lesz, mint most a 4.
2013. szept. 10. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű olcsóbb lesz a 4S ára, és az gyorsabb gép, mint a 4. Sajnos utóbbi már elég lassú tud lenni, persze ha nincs referenciád (azaz nem használod kezdetek óta, mikor még gyors volt:)), lehet, hogy kevésbé veszed észre.
2013. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!