Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 miniröl mi...

Samsung Galaxy S4 miniröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az árát most ne vegyétek figyelembe.

2013. szept. 10. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó telefon.
2013. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit bövebben?
2013. szept. 11. 08:41
 3/8 anonim válasza:
36%
Ha fél évig akarod használni, akkor tökéletes. De ez van az összes droiddal. Inkább vegyél olyan telefont, aminek stabil rendszere van, nekem iphone5-öm van, magyar országon kb annyiba kerül, mint az s4 mini, de ha külföldről rendeled, akkor jobban kijössz. De a windows alapú telefonok is jók, de arra ha te játszani akarsz, arra nem a legjobb.
2013. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

LOL az utolsó nagyon... még, hogy jobb az iPhone 5, vagy valamelyik wp-s hulladék. Na persze! :D


Az android is stabil, főleg az s4 miniben (új 4.1). Korrekt kis gép, a tudása kb. 100-szorosa a túlárazott iphone-nak (A mini még mindigfeleannyiba kerül, talán harmadannyi).


Felhasználói élményben nagyon jó az új mini.

2013. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom hogy ez lett az eddigi legjobban sikerült mini telójuk.iOS meg WP nálam szóba nem jöhet úgy hogy kössz a semmit 2-es.
2013. szept. 13. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:

"LOL az utolsó nagyon... még, hogy jobb az iPhone 5, vagy valamelyik wp-s hulladék. Na persze! :D"

az az elfogult duma. omg -.-"

lehet nem jobb, de stabilitásban oda-vissza veri bármelyik wp-s készülék, vagy iOS-os az androidos-t

2013. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Barney96 ***** válasza:
Már meg se lepődöm ezeken az elfogult szűklátókörű fanatikusokon... Persze szép az android meg személyre szabható meg van 900.000 fingós app, de nem kell lenézned a többi rendszert csak mert a valakidnek a valakijének valakik azt mondták... Főleg hogy az én esetemből kiindulva még az is elképzelhető hogy a következő telefonod wp vagy ios lesz (csak azért mondom mert anno egy 610 1 órás használata után szerettem bele a wp7(!)be, úgy hogy droidos telefonom volt) egyébként a kérdésre válaszolva, az s4 mini kompakt, szerintem az egyik legszebb Samu az s2 óta, és jó választás
2013. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Osynho ***** válasza:
Hogy lehet az árat nem figyelembe venni? :D A vételár segítségével lehet összehasonlítani a konkurens telefonokkal. Mivel a Nexus 4 és az Optimus G olcsóbb az S4 mininél, így nekem nem lenne alternatíva a Samsung. Persze ízlések és pofonok. :)
2013. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!