Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a mai telefonok ennyire...

Ezek a mai telefonok ennyire viccek tényleg?

Figyelt kérdés

Vettem egy HTC Desire C-t. Lett volna sokkal gyorsabb meg nagyobb Alcatel OT995 az áráért, de mondom mégse veszek hulladék alcatelt.


Na hát ennek a HTC-nek két hét után elkezdett nem érintkezni rendesen a képernyölezáró gombja. Egy xaros mikrokapcsolóról van szó, olyan, mint a világ összes számitógépes egerében.


Na szóval a telefonba beépitve mégse birta sokáig a nyomkodást. Én azt hittem először, hogy elromlott a teló teljesen. Ezért levettem vagy 10x a hátlapját, akksi-kibe teszegetés, mire rájöttem, hogy csak a gomb nem érintkezik.


A hátlap, sőt az egész telefon mostmár recseg-ropog, mert a sok szétszedéstöl ugye fellazultak az illesztések.


Én nem gondoltam volna, hogy ekkora hulladék telefonokat gyártanak manapság.


Előtte x10 mini-m volt, annak is recsegett a hátlapja, de a telefon maga nem! Sőt, eleve sokkal tömörebb volt az egész telefon, mert nagoyn miniatür, mégse akadt szét benne semmi...


:( :( :(


2013. szept. 10. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Olcsó pénzért ne várj minőséget.
2013. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a teló 35 ezer forint a márkaboltban! És tök régi hardver van benne, fos kamera, akkor legalább rakták volna össze JÓL! De hát akk már csak azért se! :( :(


(35-ért - 160 dollárért már quadcore 4,5 inches kinai androidos telót lehet venni, szóval remélem igy érted a felháborodásomat?)

2013. szept. 10. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiknek a minősége még a tiédtől is rosszabbak...
2013. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, de a kinai ipar most nagyon berugta az ajtót ezekkel az olcsó androidos teloival.


Huawei-t is árulnak ugye magyarországon meg ZTE-t és senki se tajtékzik amiért ezek kinai gyártók!


Sőt, én azt látom, hogy a kis telefonguru.hu-s geekek agyba-főbe dicsérik ezeket a telókat, de nem tul megalapozott modon, hanem csak ugy érzelmi szinten, amiért ezek olcsó telók, de mégis gyorsak.


A minőségröl meg most mit mondjak? UGyis mindenki a kis ritiküljébe pakolja a telefont meg a tepsit. Nekem a telefon a zsebembe kell és lehetöleg ne egy tepsi!

2013. szept. 10. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Műanyag háznál 1 méret után szerintem normális dolog valamennyire mozogni, mivel műanyag. A recsegés az akku miatt recseghet, nálam is ez van. A hátlap 1 idő után nálam is elkezdett picit mozogni, de figyelj.. Nem kiállításra veszel 1 telefont, hanem arra, hogy használd. Engem 1 időben zavart az is, hogy a telefon előlapján a felső hangszóró minimálisan mozog, ha nyomogatom, és én 1 160ezres telefonról beszélek.. Engem nem érdekel az, hogy recseg.. Ha nem pisználom, nem recseg, és kész..
2013. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Huawei-t is árulnak ugye magyarországon meg ZTE-t és senki se tajtékzik amiért ezek kinai gyártók! "


De, ajándékba kaptam. El is adtam. Vettem inkább egy Nokiát.

Csak épp nem fröcsögök hülyeségeket.

2013. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!