Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a hírek...

Goner kérdése:

Mi a véleményetek a hírek alapján, az iPhone 5S-ről? Szerintetek érdemes lesz megvenni, vagy előnyösebb a sima iPhone 5? Ár/minőség arányra is gondolok. Ha értitek. :D

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha olvastad a cikket, akkor tudod mit kell tenned. :D


[link]


Személy szerint az 5C tetszik, csak épp az iPhone érzetet csalja meg (a színes hátlapjai miatt). :D

2013. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Ez egy divattelefon. Teljesen másodlagos kérdés, hogy milyen teljesítménye van, vagy hogy mennyibe kerül. Az emberek így is-úgy is meg fogják venni, mert szemmagasságban lesz a polcon a kassza mellett és "úgyismegveszik", mert ez ájfón és nem maradhatnak ki a divatörületből.


Ez egy sakk-matt telefon. Ha WC-ből árulnák nyakig xarosan akkor is megvennék.

2013. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát,én sosem a divat miatt választottam telefont. Még iPhone-m nem is volt. Szimplán olvasgattam,és tetszett maga a fejlesztés,de én nem vagyok az IOS-ben annyira otthon (lassan 3 éve samsungom van.) ezért érdekelt mások véleménye. Pont azért,hogyha még se olyan jó,mint gondolnám,csak ahogy mondtad:,,divat telefon" és azért kerül ennyibe,akkor nyilván nem költenék rá
2013. szept. 11. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
A cikk szerintem objektív. :)
2013. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn iphonos vagyok elèg règota..Iphone 3 mal kezdtem majd lett egy 4s em ès most egy 5 öm van...nem divatbòl ha nem mert jò.Tesom az meg samsungus bàr S3 ja van 4 egy nem probàlta...de meg se közeliti iphont.Èn bjztos meg veszem 700$ èrt I5s et...màr csak az ujjlenyomat rendszer miadt ès az ujj cpu miatt is.
2013. szept. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor megvehetnéd nekem is te kis sznob. :P
2013. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok snob :) 90 ért oda adtam I5 ömet igy már nem kell sok :) főleg h kintröl veszem :)
2013. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!