Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most készülök új telefont...

Robi1027 kérdése:

Most készülök új telefont venni gondoltam a Vodafone smart minire, nekem épp megfelelő lenne de halottam róla problémákat. Vélemények róla? Negatívumok, pozitiviumok? Esetleg Nokia lumia 610 vélemények (rendszerről, telefonról)?

Figyelt kérdés
esetleg hasonló árban jobb telefonok?

2013. szept. 11. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az árán kivül semmi pozitivum nincs benne. Okostelóknál az ár legyen az utolsó amit nézel,mert az a fontos milyen hardver dolgozik benne.
2013. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem nem kéne erős okos telefon csak netezni és egy-két játékra használnám
2013. szept. 11. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt mondja aztán a fagyások,szaggatások után már bánják. Ilyenkor jön hogy vesz kismillióért ajfónt és büszkén mondja,hogy az nem fagy. Persze mert az androidos telóját meg a negyedéért vette.
2013. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem szánok rá túl sokat mert nem egy erögépre van szükségem.

ebben az árban pedig jobb telefont nem nagyon találtam de azért szeretném megkérdezni mások véleményét, esetleg hogy mit gondolnak a wp használó nokia lumia 610-röl (leginkább aki már használ/használt is ilyen telefont).

2013. szept. 11. 16:44
 5/7 anonim válasza:
vodásat vegyél, nekem is az van kb 4 hónapja és imádom :) játszani tökéletes, kompakt, jól viszi a netet, mindig van wifim, és megbízható :)
2013. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem akkor te szereted a smart minit. gps-t probáltad rajta? sokan azt mondják alig müködik
2013. szept. 11. 20:18
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekem Smart minim van, féltem tőle, de nem bántam meg. Korábban is "márkátlan" telefonom volt, Vodafone 845-ös, 2 és fél évet bírt nálam. Féltem a "saját" márkától de azt a telefont sem azért dobtam ki, mert tönkrement. Nálam rengeteget kibírt pedig strapáltam rendesen. A Smart mini hozzá képest egy atomerőmű, első nap egyből teszteltem, elindítottam mindent amit lehet, és meg sem szeppent egy kicsit sem. Ár-érték arányban a részemről 10/11 :)
2013. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!