Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetörtem egy Samsung...

Összetörtem egy Samsung Galaxy S3 készüléket. Mennyibe kerül kb. a kijelző csere?

Figyelt kérdés

A baj az, hogy a telefon egyáltalán nem működött a törés után, ami azért furcsa, mert csak egy kis repedés volt rajta. Elmentem a Samsung szervizhez, ahol mondták, hogy min. 50 ezer. Ott hagytam a telefont, azt mondták, hogy egy héten belül kapok egy sms-t. Nem kaptam, ezért visszamentem, megkérdeztem, hogy mikor esz kész, és hogy kb mennyi is lesz a fizetendő összeg. Akkor meg azt mondták, hogy 15 ezer... Majd a nő a szervízben hátrament, hogy megkérdezze, mikor kezdik el, s valamit nagyon beszélgettek hátul. Mikor kijött azt mondta, hogy rosszul mondta, nem tudta, hogy Samsung Galaxy S3-ról volt szó, 50 ezer minimum.

Nekem ez egy kicsit gyanús.

Nektek mi a tapasztalatotok? Aki járt már ugyan így, az hol csináltatta meg? Mennyibe került?



2013. szept. 12. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az árat jól mondta mert tényleg min.50ezer viszont nem értem akkor hogy miért nem csinálják meg.Nekem is volt S3-mam és sajnos én is szerencsésen összetörtem,de nekem a Samsung szervízbe hamar megcsinálták.Máshol pedig nem nagyon érdemes csináltatni.
2013. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gorilla Glass fail... amúgy ebay-en 30k körüli,Magyarországon amit árulnak tényleg ott van 50k körül
2013. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 50e teljesen realis , egyben van az egesz modul . Ebayen 126 $ darabja,ami 30e korul van ,de tetelezzuk fel,hogy a szerviz legalisan veszi es megfizeti utana az adot (wehehe) akkor szinte ingyen dolgoznak ebbol :)
2013. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. :) Szerintetek olyat csinálhatok, hogy megveszem a kijelzőt ebay-en és megkérem, hogy akkor csak a munkadíjat számolják?:)
2013. szept. 12. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Megteheted ,de utana senki nem fog garanciat vallalni a munkara. Ha rossz lcd-t kuldenek(ami megesik neha) ,akkor kuldheted vissza es varhátod a cseredarabot es maris nem lesz olcsobb.
2013. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Apróhirdetés oldalakon 14e Ft-ért már cserélik!
2014. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy evvel ezelott (amikor a kerdest feltettek) meg nem igazan volt technologia a ragasztott uveglap cserere :D
2014. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!