Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a telefon megfelel egy 55...

Ez a telefon megfelel egy 55 éves férfi számára?

Figyelt kérdés

[link]


Barátom apukájáról lenne szó, a vásárlásnál a fő szempont az volt, hogy kártyafüggetlen és könnyen kezelhető legyen (az ő számára is). Szerintetek? A készülék egyébként 15 000 Ft volt. Köszi a véleményeket.


2013. szept. 12. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha már megvetted minek a kérdés? Én speciel nem vettem volna neki kinyithatósat,hanem egy egy hagyományos nokiát. Egyszerű mint egy szög és strapabiró.
2013. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyen paraszt vagy, minek válaszolsz? Nem én vettem meg, hanem a barátom, idő szűke miatt, ez tűnt a lehető legjobbnak, de azért HOZZÁÉRTŐK (és nem kötekedni vágyók) véleményére is kíváncsi vagyok. Nekem is kicsi fura volt, hogy kinyithatósat választott. Ő azzal magyarázza, hogy anyukájának is ilyen van, és azt mindketten ügyesen kezelik már.
2013. szept. 12. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Paraszt a nénikéd.
2013. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, a hajtogatósok előbb-utóbb megadják magukat és szerintem ez a forma inkább nőkhöz való.
2013. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen, én is ezt gondolom, hogy a kinyitható inkább nőknek való... :/ Jobban szerettem volna azt a választ olvasni, hogy igen, tökéletes, de hát az élet legtöbbször inkább ilyen bunkó barmokat hoz, mint a "kedves" első válaszoló. :)
2013. szept. 12. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Ja hogy ha nem azt a választ kapod amit elképzeltél akkor már paraszt az illető? Ez kb mindent elmond rólad.
2013. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már mind1 meg van véve.Én is inkább egy sima Nokiát vagy egy sima Samsungot vettem volna.Tovább bírják meg férfiasabb is.
2013. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem attól vagy paraszt, hogy nem azt írod, amit szeretnék. Hanem attól, amilyen stílusban beszélsz. De úgy látom, funkcionális analfabéta is vagy egyben! ;)
2013. szept. 12. 19:11
 9/9 A kérdező kommentje:

18:48-as!

Igen, én is Nokiára szavaztam, de barátom szerint nem volt Nokiából olyan, ami kamerás is volt, illetve a pénztárcánknak is megfelelt.

2013. szept. 12. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!