Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia OVI-ban honnan tudom,...

Nokia OVI-ban honnan tudom, hogy melyik szolgáltatás fizetős?

Figyelt kérdés

Nokia OVI-ban Lehet, úgy igénybe venni szolgáltatást (pl,: online GPS térképek), hogy nem látni rajta, hogy fizetős, de utólag meg küldik a számlát?


Hogyan működik ott a díjfizetés?



2013. szept. 12. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha fizetős, akkor a letöltés gombra írják rá az árat általában.
2013. szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak a letöltés fizetős?

A használat nem?

Tehát ha a telefonon használok egy progit (pl térkép) és az online tartalomból nyeri az infót, akkor az nem lehet fizetős?

(Ha én adom meg, hogy online térkép, de ott nincs feltüntetve, hogy pénzbe kerül.)

2013. szept. 13. 07:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha használsz a telefonhoz online térképet, akkor azt a mobilnetedből vonja le, a program is, ha kell valamilyen adat. Szóval ha nincs mobilnet előfizetésed, akkor azért jöhet a számlával az..
2013. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem lépem túl a(z előfizetésemben) szabott adatforgalom korlátot, akkor nem érhet meglepetés?!
2013. szept. 13. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!