Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ebből bajom? (talált...

Lehet ebből bajom? (talált telefon)

Figyelt kérdés

Egyik haverom talált Bécsben egy egész jó telefont (Nokia 603) és azt mondta eladja nekem olcsón. Csak SIM kártyát meg töltőt kéne venni hozzá úgyhogy meg is venném, csak arra gondoltam mi van, ha bemérik és engem vesznek elő miatta. Több, mint 1 hónap telt el, azóta a telefon lemerült, de nem jöttek hozzá a rendőrök még. Nagy valószínűséggel egy turista hagyta el, mert olyan helyen volt, ahol elég sok van belőlük.

Lehet belőle valami bajom, ha megveszem és teszek bele új SIMet? Vagy hogy tudnám megoldani hogy ne mérjék be? Vagy már nem is fogják mert ennyi idő eltelt?


2013. szept. 13. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, elég szemét az a haverod, ha 1 lopott telefont pénzért ad el neked..

Attól függ. Ha kerestetik, akkor igen, lehetséges, hogy jönnek hozzád majd emberkék.. De általában le szokták tiltani ezeket a telefonokat..

2013. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!