Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy állítsam vissza az...

Hogy állítsam vissza az oprendszert?

Figyelt kérdés

Xperia L telefonom van 4.1.2 androiddal de nagyon lassú :/

hogy tudom visszarakni rá a z eredetit?

úgy frissítettem hogy amikor rákötöttem a gépre egyből a sonypc companion írta hogy van frissítés és frissítettem is


2013. szept. 13. 20:26
 1/3 anonim válasza:
elősször a gépre tölsd le az op.rendszer fáájlát! aztán kösd rá a telefont. majd ragd rá a fájt a telefonra. aztán válazd le róla. majd kész is! (aszt hiszem)
2013. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%

Az előttem írónak üzenem hogy ez valami hatalmas hülyeség.

Naszóval, mivel te nem tiszta frissítést végeztél szerintem a telefonodon (nem csináltál gyári visszaállítást frissítés előtt) ezért nagy esélyed volt hogy összeakadjon a telefonodon valami valamivel. A régi frissítés előtti rendszert csak ROOT joggal lehet, ami kicsit bonyolult... Csinálj egy tiszta telepítést ami valószínűleg megoldja a problémádat:

-Gyári visszaállítást csinálsz a telefonodon, MINDENT töröltetsz, képek videók stb...

-Ne csinálj biztonsági mentéseket az alkalmazásokról.

-Sony Update Service-et letöltöd, nem a pccompaniont, a sony update service-t!.

-Megcsináltatod vele a frissítést, de úgy, hogy ha kérdezi akkor mindent töröljön le a telefonról, tehát egy tiszta telepítést kell csináltatni.

-Ezután ha még mindig lassú akkor irány a szervíz.

2013. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
héj, te válasz adó előttem ne irj ijett mert jelentelek!!! h2ly4 vagy
2013. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!