Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 2 rol mi...

Contador95 kérdése:

Samsung galaxy note 2 rol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Rusnya nagy,de az egyetlen samsung telefon,ami azt csinalja,amit kell . A legkevesebb akadassal ,hasznalhatoan dolgozik -sokkal gordulekenyebb meg az agyonfavorizalt s4-hez kepest is.


Ha ne lenne olyan peklapat meretu,akkor meg tetszene is.

2013. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Drága csak ennyi :D
2013. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek jobb mint az S4 ! (tapasztalatból mondom )
2013. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most vettem meg a note 2-t és IMÁDOM nagyon jó telefon S4-t már próbáltam de nem nagyon volt szerencsém hozzá,hogy sokáig alig 1-2 percet tudtam nézni és akkor még nem volt meg a Note 2.EGYÁLTALÁN! nem nagy a mérete még úgy sem,hogy 15 éves fiú vagyok(Kíméljetek meg,hogy 15 évesnek hova ilyen telefon -.- ...)Akármelyik zsebembe belement volt amelyikből kilógott a vége annál egyszerűen elfordítottam átlósan és simán belement mondjuk az rövidnadrág volt és a zsebje ritkasz*r volt.Szóval általánosságba belemegy mindegyikbe.Kezelni 1 kézzel picit nehezen 1-1 helyt de akármikor feltudok hívni valakit nem gond 1 kézzel,persze ha fennebb kell nyúlni azt nem nagyon lehet 1 kézzel csak úgy,hogy instabilan áll a telefon(kivéve akinek bazi nagy keze van,esetleg hosszú ujjai :D ) könnyen kikaphatják de ha meglöknek vagy valami könnyen ki is eshet a kezedből ez még nem történt meg velem de bebiztosítottam egy szilikonos védőtokkal [link] pont így néz ki csak fehér telót vettem mivel elég olcsón megkaptam és itt sajnos csak fehér volt de nem bántam meg szerintem szebb hiába vagyok fiú fiúknak is simán jöhet fehér teló szerintem ezzel sokat egyetértenek.Szóval mindenképp a Note 2 még a határon van méretben mert szerintem simán lehet még ígyis használni!

S3 és a Note 2 között nagy különbség van mivel bratyónak S3-a van és próbáltam már a kettőt a Note 2 simán veri meg stabilabb soha nem fagyott be.S3-t nem tudom,hogy igen-e mikor kezemben volt akkor nem :)

2013. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!