Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg éri az árát a Nokia Lumia...

Meg éri az árát a Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés
Néztem sok telót ebben az árkategóriában (max 40k). Ezt a telefont nézegetem már jó ideje. Olvastam jót elég sokat de néhány rossz dolgot is. Nektek mi a véleményetek? Vagy más teló ebben az árban? Köszi a választ! :)

2013. szept. 13. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Én meg pont, hogy most vennék nagyobb kedvvel, mert még biztosabb a régi készülékek támogatása, és a rendszer gyorsabb fejlődése!


Abszolút megéri az árát, a legjobb ár-érték arányú telefon a kategóriájában! Vannak hiányosságai, mint minden telefonnak, de ezen az áron nem fogsz kapni ilyen gyors és megbízható, minőségi telefont!

2013. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Bár az első választ nem nagyon értem.. :)
2013. szept. 14. 10:22
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első kommentelőt többször is láttam, ilyeneket ír hogy a Nokia csődbe ment , vagy hogy az androidra alsókategóriban hosszabb a támogatás , és még sok a csökevényes agynak szüleményét . Igazából szerintem is most éri venni mivel a Microsoft pumpálni fogja a pénzt a fejlesztésekre , mivel már értelmet is lát benne , azért mert a Nokia nem gondolhat már 1et és tér vissza a symbianhoz (aminek nagyon örültem volna ) , másrészt pedige egy nagyon korrekt telefon , jó processzorral , szerintem kitűnő vétel , és aki az... Mehhetnek a piros kezecskék és jelentések .
2013. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Agyának*
2013. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az első hozzászólás el is tűnt pedig nem én töröltem. Másik kérdésem lenne hogy ha megrendelem a legolcsóbb helyről (jelenleg kb. 37k) akkor kártyafüggetlenűl hozzák ki?
2013. szept. 14. 13:13
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha szolgáltatótól rendeled, akkor plusz költséggel jár az hogy függetlenül küldjék ki, de nem éri meg, mert úgy drágább, mintha alapból függetlenül vennéd egy GSM-től vagy e-üzletből.
2013. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap kaptam Nokia Lumia 520-at, és nem tudom beállítani a Facebook alkalmazásban, hogy jelezzen az értesítések kapcsán. Tudna esetleg valaki segíteni? Előre is köszönöm! :)

(Amúgy eddig nekem nagyon tetszik a telefon. :))

2013. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A sima facebook alkalmazás még nem teljesen jó, a "figyelem, előfordulhatnak hibák" figyelmeztetés ellenére viszont a facebook beta teljesen jól használható, érkeznek értesítések, és küldhető fénykép üzenetben is!


Az Áruházban közvetlenül nem lehet megtalálni, ebben a cikkben viszont van egy QR-kód [link] amit ha beolvastok (Win gomb melletti Bing kereső, majd a középső "szem"gomb), a link a letöltési oldalra vezet! Sok sikert!

2013. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És mennyire szól jól a telefon? Mert nekem az fontos lenne.
2013. szept. 14. 15:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Erről nincs információm, mert nekem 1020 van, de szerintem nem lehet vele gond... Majd mondják az 520 tulajok, hogy mik a tapasztalataik! :)
2013. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!