Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit Tudok tenni? Nokia Lumia 920

Feri921103 kérdése:

Mit Tudok tenni? Nokia Lumia 920

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésem folyamán, már kérdeztem, de akkor sajnos nem kaptam működő tanácsot, melyet bár fél sikerek voltak, nagyon szépen köszönök. A problémám még mindig annyi, hogy van egy nokia lumia 920-asom és hard reset-elni akartam, az interneten megadott módon, ám gépre lett csatlakoztatva a telefon ,reset-eléskor, és akkor a számítógép vírúsirtója elkezdett valamit vizsgálni (vagyis csak probált volna ) a telon... Ám mikor talált egy általa vírusnak jelzett dolgot rajta, gondoltam inkább lehúzom a telefont, amely megtörtént, és a telefon nem indult újra (amúgy elötte is egy 5 perce stagnált...)

Azóta már próbáltam a mind a hard, mind a soft reset-es parancsot ,eredménytelenül,... ám valamire eredményt akkor azért elértem, amikor a Dload üzemmód parancsát nyomkodtam be a telón, ekkor a fogaskerekes képernyő egy villám+fogaskerék kijelzőre váltott át. Viszont ismét visszakerült a "régi" fogas+fogaskerekes kijelzőre, és azóta a legtöbb mit el lehet érni vele, hogy kétszer felvillan a nokia felirat indításkor, alul egy fehérebb csík végig fut egy pillanat alatt, és utána ismét ez a két fogas kerekes kijelző jön elő...

Valaki tud nekem segíteni, hogyan tudnám visszahozni ebből a módból a telefont?



#hard reset #lúmia #szervíz mód
2013. szept. 14. 04:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Otthon ezt már sehogy. Szerviz.
2013. szept. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha garanciális,megcsinálják.Nincs szerencséd.:(Egyébként itt a házi megoldás,de ha garanciás úgy inkább vidd be.

[link]

2013. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Itt biztosan tudnak majd segíteni:


[link]

2013. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
A másik tanácsom: Ha sikerül összekaparni akkor add el és vegyél egy androidos telefont, 1 napig volt nálam próbából cseréltünk egy haverral aki kipróbálta volna az S3-at, ha 920 és ha az enyém akkor ízzé porrá taposom.
2013. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze mert az Androiddal csudavidám,gondmentes az élet.:)
2013. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van, hogy órákig forog a fogaskerék, de fontos hogy ilyenkor töltőn legyen! Még várj egy kicsit, és lehet magától feléled!


A droid pedig meg se forduljon a fejedben...

2013. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát igen, gondtalan nyugodt és egyszerű...ez így igaz. Jó meglátás volt. Nagyon is gondolkozz androidban, próbáld ki önmagad pár napig mennyire egyszerű és röccenés mentes.
2013. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az android valóban egyszerűbb mint a windows phone, de, ha nem akarsz havonta Resetelni, ÉS évente új telót venni, akkor maradj WinPhone-os! A kérdéseddel kapcsolatban, csak azt tudom mondani amit a többiek: Servíz/Kuka
2013. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

örömmel értesítek mindenki kedves kuka/szerviz segítőt.. hogy egyik sem lett. és most is tökéletesen működik a lumia.. :D

köszönöm a hozzászolónak a nagyon-nagyon hasznos tanácsot...:d

2013. szept. 21. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ez jó hír! Végül mi oldotta meg a problémát?
2013. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!