Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia lumia 610 jobb egy...

Robi1027 kérdése:

A Nokia lumia 610 jobb egy hasonló tudású androidos telefonnál? (pl: sony xperia tipo vagy samsung galaxy mini 2. ) esetleg hasonló árban van jobb nála?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A 610 nem jobb, max gyorsabb és stabilabb. Ami jobb, az az újabb generációs Windows Phone-ok, mert azokon újabb rendszer fut (WP8), hasonló árban Lumia 520!
2013. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló árban a Samsung Galaxy Ace és a ZTE Atlas is jobb nála, mert bár a processzoruk sebessége és a kamerájuk felbontása azonos, viszont 2x akkora a RAM-juk és a memóriájuk is bővíthető! Ráadásul az Atlasnak még előlapi kamerája is van!

Viszont olvastam, hogy a Windows phone fejlettebb az Androidnál, így gyengébb processzor és ram is elég, hogy ugyanolyan gyors legyen a telefon!

2013. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb .
2013. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
610-est ne vegyél már.Már akkor sem volt az a haj de nagy szám amikor megjelent(egy éve kb.),most meg már pláne nem.Szerintem kapsz 520-ast is annyiért,ami nagyságrendekkel jobb.Az első szám a pozíciót,második a generációt jelöli,ha az kavart meg.Különben mit akarsz már egy 610-től?:)Tehát 6:a "családján" belüli hely,1:generáció.Az 520-as hiába van a saját generációjában lejjebb,de már a második generáció tagja,így fejlettebb,mint a 610.
2013. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
lumia 610-et nemrég vettem, fél éveset, 20.000-ért,fél éve 50.000Ft volt. Nem muszáj mindig a legújabbat megvenni,ez úgy néz ki mintha vadiúj lenne 1karc sincs rajta. Galaxy Mini 2-nél sokkal jobb pl, Windows phone nem fagy ki minden 2. alkalmazásnál, androiddal ellentétben. Kamerája pedig sokkal jobb,és vakuja is van. Ha egyszer veszel Nokiát utána biztos minden telód Nokia lesz. :)
2013. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze egy húszast megér a 610,de én új árakra gondoltam.Ha jól sejtem 30-40 körül keres telefont a kérdező,akkor meg már becsusszan az 520.
2013. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!