Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt vírus okozhatja? Vagy...

Ezt vírus okozhatja? Vagy gyárilag nem kerülhetett rá?

Figyelt kérdés
van egy samsung galaxy note 2 telefonom, és megvettem, és furcsa volt benne valami... és a menüjében nem találtam rajta a gyári GPS programot, azt, amelyiknek kék háromszög szimbóluma van, és agyon kerestem rajta, de semmi.. csak egy térkép van rajta, amibe beírhatom ugyan így a címet, de az nagyon s*ar, nem navigál el normálisan.. rá tudom valahogy tenni ugyanazt a gyári programot, aminek rajta kellett volna lennie?! kérem segítsen valaki! :/ normális kommenteket várok, köszönöm!

2013. szept. 14. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Androidban a Térkép és a (régi) Navigáció gyakorlatilag ugyanaz lett, lehet, hogy ezért nincs rajta külön navigáció. És erősen béta, de ezt írja is.
2013. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!