Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gombos vagy érintőképernyős...

Gombos vagy érintőképernyős telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam új telefon után nézek, de nem tudom eldönteni milyen legyen; érintőképernyős vagy gombos. Én inkább a gombosokat szeretem, mert félek hogy az érintőképernyős hamar tönkremegy meg gyakran kell tölteni

2013. szept. 14. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A magyarázatoddal megválaszoltad a kérdésedet!
2013. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Osynho ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerül benned, akkor eleve "gombosat" vegyél.
2013. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Döntsd el, mi a fontosabb! Ha a biztonság, akkor gombosat, ha viszont modernet szeretnél, akkor érintőképernyős!
2013. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
QWERTY/QWERTZ billentyűzeteset érdemes, bírják a strapát, de azért tudnak is.
2013. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik érintős megy hamar tönkre, ha nokiát veszel az nem fog tönkremenni :) nekem családomból majdnem mindenkinek érintős nokiája van és még senkinek nem ment tönkre, még akkor sem ha levolt egypárszor ejtve a földre :)
2013. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Persze tudom mindkettőnek megvan a hátránya, a gombosnál beragadhatnak a gombok, meg a jostick (nekem már egy csomószor lett cserélve); viszont az érintősnél is elég ha megreped a képernyő, nem?
2013. szept. 16. 17:26
 7/17 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok! "viszont az érintősnél is elég ha megreped a képernyő, nem?" - ne légy már ennyire pesszimista! Ez jó ha 1000 emberből 1-gyel megtörténik, de az is a saját óvatlansága miatt!

De ha meg akarsz nyugodni, és van rá 87ezer Ft-od, vegyél érintősből Caterpillar B15-öt, az csak középkategóriás okostelefon ugyan (1 GHz 2 magos proci), de az árát pont az nyomja fel, hogy strapára lett tervezve: nemcsak ütésálló, hanem víz, csepp, por, és hőálló is!


[link]

2013. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem okos telefont akarsz venni akkor gombosat.
2013. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ott a blackberry, azoknak a többsége gombos, sőt van gombos+érintős teló is (pl.:blackberry, samsung stb.)
2013. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
am végül is arra jutottam hogy kicsúsztatható QWERTY billentyűzetes telefon lenne az ideális. Xperia-ra gondoltam, konkrétan az Xperia X10 Mini Pro 2-re és az Xperia Pro-ra. Melyik lenne célszerűbb?
2013. szept. 21. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!