Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudtok, a Phoneblocks-ról?

Mit tudtok, a Phoneblocks-ról?

Figyelt kérdés
Ma találtam egy videót ( http://www.youtube.com/watch?v=oDAw7vW7H0c). És nagyon rákaptam a témára. Ti hogyan vagytok vele? Szerintetek ennek mekkora sikere lenne?
2013. szept. 14. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Passz.
2013. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első rágondolásra valóban sikeres lenne, de végsősoron nem nagyon. Egyrészt az emberek ugye elvárják manapság, hogyha van okostelefonjuk, az testreszabható legyen stb...nem is részletezem. lényeg, hogy nyilván ha ez az ötlet meglenne, akkor nem android, hanem valami mtk alapú rendszert használna. na de ha mégis android lenne rajta, akkor máris eljutnánk arra, ami most is az android óriási hiányossága. ahány hardver, annyiféleképpen működik. tehát most tegyék fel ebbe raknál egy nagyobb procit, lehet nem lenne optimalizálva a cucc...másrészt valószínű megfizethetetlenül drága lenne, mert a hardvergyártók úgyis ráharapnának, hogy egy-egy ilyen kit-et jó drágán adjanak. szóval végső soron nem lenne kelendő, csak tényleg azoknak, akik nem tudják hová tenni a pénzüket.
2013. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de tuti k*baszottul drága lenne, szóval Mo.-n nem terjedne el nagyon.
2013. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van. De ha az android egy ön-optimalizáló rendszer lenne, akkor szerintem még jól is elsülhetne :)
2013. szept. 14. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!