Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az új iPhoneokró...

Mit gondoltok az új iPhoneokról? Melyik színben vennétek?

Figyelt kérdés
5s és 5c egyaránt érdekel! Fejtsétek ki kérlek és nemet+kort is írjatok köszönöm!

2013. szept. 14. 21:35
 1/6 The IT Guy ***** válasza:

5c-t nem vennék, mivel ugyan az mint a mostani 5, csak egy fos műanyag házban.

az arany 5s jól néz ki, de ha olcsóbb lenne, akkor se venném meg, mert a htc one-om jobb :D

2013. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

5c-ből nekem igazándiból csak a sárga nem tetszik. A zöld és a rózsaszín azért tetszik mert olyan boldog színek vagy nem is tudom :D A kék és a fehér azért tetszik mert szépen néznek ki, meg olyan modernek és stílusosak :)én majd rózsaszínt vagy kéket szeretnék.

5s-ből mindhárom szín tetszik. A fekete mert egyszerű de mégsem unalmas, a fehér (vagy ezüst) azért mert csinos vagy nem is tudom olyan szép :)az arannyal ugyanez a helyzet :)

mindkettőben tetszik hogy jó a kamerájuk és hogy van első kamera is, szép a kijelzőjük, viszonylag gyorsak, jó a wifijük és sok mindent lehet velük csinálni.

13/L

2013. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13 éves lánynak iPhone? Minek? Úgysem használod ki. No Mindegy. Amúgy én nem vennék iPhone-t nem ér annyit amennyi. 18/F
2013. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

második vagyok

gondoltam hogy valaki leszól. de jogos. lehet hogy még meggondolom magam, szóval...

2013. szept. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sértésképpen mondtam. :) De szerintem elég lenne egy olcsóbb androidos is neked, játszani, Facebookozni stb. Nekem se kéne iPhone, én se tudnám kihasználni.
2013. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem, iPhone5-öm van, előtte volt több Androidos telóm, és én most úgy vagyok, hogy biztos hogy soha többé nem fogok Androidos telefont venni!

Szóval, jól döntesz, hogy nem androidosban gondolkodsz!

Ha netezéshez kell, facebookhoz, akkor is én az iPhonét ajánlom! Most egy androidos teló olcsóbb, és ár alapján jó hardvert kapsz,de egy idő után, lefagy, összeomlik a rendszer, stb... iPhone pedig nem fog összeomlani soha, jobban is van támogatva, minőségibb, exkluzívabb. Én úgy csináltam, hogy év elején vettem egy i5-öt, és amíg támogatják, addig nem cserélem le, vagyis 2015-2016 ig biztosan nem fogok megválni tőle. Így csak 3-4 évente egyszer kell befektetni, és pár évig teljesen jó telót kapsz! :D Szerintem vedd meg az 5s-t, és pár évig nem kell telót venned, A többi hozzászólónak pedig azt üzenem,hogy ameddig nem használtak huzamosabb ideig iphonét, addig ne ítéljék el! Ha már veszel telefont, normálisat vegyél, amin nem szaggat a rendszer! :D 19/f

2013. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!