Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza tudom csinálni valahogy?

Vissza tudom csinálni valahogy?

Figyelt kérdés

A telefonomon a Facebook alkalmazás mindig feldobta, hogy frissítés érhető el hozzá és tölstem le, én pedig meguntam hogy mindig feldobja, ezért letöltöttem. De nem tetszik, valahogy más lett, és még a nyelv is angol lett és nem tudom vissza állítani magyarra.

Már próbáltam letörölni az alkalmazást a telefonról és újra letölteni, de akkor is ezt a frissített verziót töltötte le.

Valahogy vissza tudom rakni szerintetek azt a facebook alkalmazást, ami volt? Köszi előre is!



2013. szept. 14. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Sajnos nem. Mivel már ezek után csak a frissített verziót fogja letölteni. Nem értem. Az én Facebookom mindig is angol nyelvű volt. Legalábbis a menüje Igen.
2013. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, kár érte :(

Köszi a választ! :)

2013. szept. 15. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Vissza lehet csinálni. Kell keresni egy régebbi verziójút a neten, letölteni, rátenni a telefonra, majd feltenni azt.
2013. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kéne ilyesmit használnod!
2013. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értem, én nyilván a Google Play Áruházból töltöm le az androidos telefonra, de ott már csak ezt a frissített verziót találom és tudom letölteni.

Van ötlet, hogy a régebbit hol találhatom meg? Azt is a Play Áruházban?

2013. szept. 15. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ott. Köszönöm az ötletet. Az interneten megvan. Nem tudom, hogy hányas android fut a telefonodon, de elöljáróban próbáld ki ezt! [link]
2013. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!