Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WiFi jelszó kiderítése?

WiFi jelszó kiderítése?

Figyelt kérdés
Helló! Szóval van egy ROOT-olt telefonom, és van egy WiFi portom aminek nem tudom a jelszavát, de el van mentve a telefonomban. Szóval ezek szerint a telefon egy TXT fájlban, vagy valami hasonlóban elmenti a WiFi jelszót, és így ki lehet keresni hogy hol van, mivel ROOT-olt, jogom van nézegetni a rendszerfájlokat. Melyik az a fájl amibe a jelszó van mentve?

2013. szept. 15. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a telefonod tudja a wifi jelszavát, akkor tud kapcsolódni a wifihez, akkor is ha nem írod be a jelszót. A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, mert nem értek hozzá.
2013. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tud csatlakozni ha el van mentve, de kéne tudnom hogy mi a jelszó.
2013. szept. 15. 15:26
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Nem próbáltam még, de egy próbát megér:

[link]

2013. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Öhhh.. Nem vagyok valami profi angolból, nem tudnád a lényeget lefordítani ha kérhetem? :)
2013. szept. 15. 18:29
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Dióhéjban meg kell nyitnod a wpa_supplicant.conf fájlt a /data/misc/wifi útvonalon.
2013. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvan. Köszi! :D
2013. szept. 15. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!