Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet beállítani az...

Hogyan lehet beállítani az adat használatot samsung galaxy s3-on?

Figyelt kérdés
hiába kapcsolom be a beállításokban nem tudok netezni . valami ötlet ?
2013. szept. 15. 11:54
 1/4 schumilex55 ***** válasza:

Beállítások->Egyéb beállítások->Mobilhálózatok

Ott kapcsold be (gondolom nem a wifire gondolsz mert az kicsit egyértelműen ott van a lista legtetején).

Ha így nem megy a net akkor vagy elhasználtad a csomagban foglalt adatmennyiséget és mondjuk pont olyat választottál ami ezután nem enged netezni, vagy dominóra vetted és nincs már pénz a kártyán.

Ha elvileg kellene tudnod netezni mondjuk a t-mobile -nál előfizetésre vetted, akkor hívd fel a szolgáltatót hogy itt valami nem jó. Ha ezután se oldódik meg és van garanciád, regelj a samsung oldalán (ingyen futár a szervizbe és vissza a prémium telókra, ha regelve vagy) és küldesd be a szervizbe a telefont.

2013. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szervíz előtt én azért megnézném az apn-t :)
2013. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
most vettem a telót még nem használtam az adat kapcsolatot ezért biztos hogy van még adatforgalmam
2013. szept. 15. 14:22
 4/4 schumilex55 ***** válasza:

Az tényleg jó ötlet amit az előző leírt :d

[link]

2013. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!