Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek Angliába iPhone...

Ha veszek Angliába iPhone készülékeket a gyártótól, akkor azokat itthon használhatom?

Figyelt kérdés
Októberben mennék Angliába és úgy hallottam, kint nem lesz eszméletlen drága. Meg is bíztak, hogy ha használható lesz itthon, akkor hozzak haza párat. Az érdekelne, hogy a boltban a kifizetést követően kell aláírni hűségnyilatkozatot vagy egyből elhozhatom a készülékeket?

2013. szept. 15. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon félre tájékoztattak. Ott is kb ugyanannyi, mint itt. Viszont ha független, akkor azt bárhol használhatod.


Sosem értettem, hogy a mai világban, ahol a neten már minden elérhető, miért nem néznek utána a dolgoknak az emberek.

Vagy egyáltalán, hogy miért gondolják, hogy Ny EU-ban az iPhone nem drága. Az ottani viszonyokhoz képest nem. Ez igaz.

2013. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Angliai 5s árak egyenesen az Appletől MNB árfolyammal számolva:

16gigás: 196542Ft

32gigás: 225182Ft

64gigás: 253822Ft


Ha jól tudom a magyar storeban még nincs beárazva a telefon, de nagy különbség nem lesz.

2013. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!