Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani nekem Desire...

Tudnátok mondani nekem Desire X telóhoz hasonlót, aminek jobb a kamerája (720p)?

Figyelt kérdés
fontos az ergonómia, szerintem a HTC az egyik legjobb ezen a téren, samsung lehet akármilyen jó, ha az összeszerelés minősége műanyag gagyi...megpöcögtetem, és rezonál

2013. szept. 15. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ergonómia akkor szerintem nokia :D egyébként ha fontos a kamera akkor nokia lumia 720-at ajánlom, és saját tapasztalatbol mondom(mivel nekem is lumia 720-am van) hogy villámgyors, rengeteget kibír az akksi, és remek fotókat csinál. [link]
2013. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ouu, ez nagyon is jó teló, tényleg, utánaolvastam a specifikációk alapján teljesen rendben van...mindig is nokiás voltam, de ettől a windowstól tartok. pár havernak láttam a kezében, tényleg szupergyors, a gps-t nem tudom hogy csinálja a nokia, de szinte azonnal talál jelet...-csak ezért is megérné megvenni...


-ddeee, valahogy idegesítene, hogy nem tudom olyan jól személyreszabni, hiányoznának azok a moddingolós bütykölős programok...androidra tényleg azt teszel amit akarsz, ha rootolod...az hogy egy zárt rendszer, nem tudom mennyire törték már fel a 8-asat...utána kell ennek is néznem

2013. szept. 15. 23:33
 3/3 anonim ***** válasza:
ahogy gondolod, bár azért olyan oldalról jól testreszabható hogy bármit ki tudsz tenni a kezdőképernyőre. Egyébként engem nem zavar hogy zárt meg hogy nincs root, legalább tudom hogy biztosan felmegy a netre, nem fagy le stb. Egyébként azáltal hogy zárt sokkal biztonságosabb is :) és mondok még egyet: eleinte én is igyvoltam vele hogy gyors meg minden de szarul nez ki, aztan megvettem es azota vissza nem mennek androidra.
2013. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!