Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E (C1505) Rootolás...

Sony Xperia E (C1505) Rootolás, illetve CWM Recovery telepítése, ZÁRT Bootloaderen, hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Xperia E-m de az új frissítésben csak rosszabbak lettek a Media Alkalmazások és találtam egy oldalt,ahol telepíteni lehet őket CWM Recoveryből,de csak az a baj,hogy ezen az új 2013-mas szérián nem tudom,hogy hogyan mennek a dolgok! Ebben kéne segíteni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 15. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
látszik, hogy fingod sincs az egészről.. zárt bootloaderrel lehetetlen, először nyitni kell.
2013. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogyan nyissam, amikor azt írja ki hogy: Bootloader Unlocked allowed: No. Akkor most mi teendő?
2013. szept. 15. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy gomb kombinációval kell download (bootloader) módba rakni majd felflashelni rá a CWM Recovery-t. Neten keresgélj, Videó stb,
2013. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a flashelés biztonságos?Mert én tudom,hogy hogyan kell flashelni,de sosem mertem és sosem merek :/
2013. szept. 22. 18:47
 5/5 gybhg válasza:

Csak jelzem, hogy nekem Sola-m van. Zárt rajta a BL, de így is van rajta cwm. Uh ne cseszd le szegényt légyszi, ha még te sem tudod h mi van. :)


Amúgy meg a flashtool-al már nem egyszer újra raktam a telefont.

2013. okt. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!