Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 cseregarancia t-pontb...

Iphone 5 cseregarancia t-pontban, hogyan (nem permanens a hiba)?

Figyelt kérdés

Van egy iphone5 öm, és eléggé rendetlenkedik. Néha kikapcsol, elfelejti hogy van benne sim és újra fel kell oldani hol ott csak a zsebemből vettem elő. Megesett már hogy nem működött a mikrofon(skype ill. sima gsm híváskor is) simán nem hallotta a túloldal hogy üvöltöm hogy halló. Ma az itunes kb 10-12 dik próbálkozásra jött rá hogy fel kéne ismerni a telefont. A win meg közölte hogy nem ismert usb eszköz. Számtalan ilyen volt...DE nem tudom produkálni vele a hibát itt és most, néha van néha egy hétig jó, van amikor meg egy nap 2x kikapcsolva találom a zsebemben. Mit tudnék csinálni hogy ha holnap elmegyek a t-pontba az 5 hónapos telefonnal akkor elhiggyék hogy nem csak újat akarok hanem olyat autót vettem amiben csak hétfőn szerdán meg pénteken van fék, hogy képletesen fejezzem ki magam.

Nincs valami mód rá hogy kicseréltessem, mert elég kellemetlen a dolog. Hiába megyek oda a t-pontba hogy nézzék meg be kell írni a sim pint, olyan mintha előtte direkt kikapcsoltam volna. Tokban van nem nyomódik meg, nem kapcsolgatódik a zsebemben, és makulátlan állapotú, tehát értelme nem lenne hogy trükközzek egy új ért.

Köszönöm a segítséget! Szép estét mindenkinek.



2013. szept. 15. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyetlen amit tehet az az, hogy elmész a tébe és ezt mondod nekik:

"Van egy iphone5 öm, és eléggé rendetlenkedik. Néha kikapcsol, elfelejti hogy van benne sim és újra fel kell oldani hol ott csak a zsebemből vettem elő. Megesett már hogy nem működött a mikrofon(skype ill. sima gsm híváskor is) simán nem hallotta a túloldal hogy üvöltöm hogy halló. Ma az itunes kb 10-12 dik próbálkozásra jött rá hogy fel kéne ismerni a telefont. A win meg közölte hogy nem ismert usb eszköz. Számtalan ilyen volt...DE nem tudom produkálni vele a hibát itt és most, néha van néha egy hétig jó, van amikor meg egy nap 2x kikapcsolva találom a zsebemben. Mit tudnék csinálni hogy ha holnap elmegyek a t-pontba az 5 hónapos telefonnal akkor elhiggyék hogy nem csak újat akarok hanem olyat autót vettem amiben csak hétfőn szerdán meg pénteken van fék, hogy képletesen fejezzem ki magam.

Nincs valami mód rá hogy kicseréltessem, mert elég kellemetlen a dolog. Hiába megyek oda a t-pontba hogy nézzék meg be kell írni a sim pint, olyan mintha előtte direkt kikapcsoltam volna. Tokban van nem nyomódik meg, nem kapcsolgatódik a zsebemben, és makulátlan állapotú, tehát értelme nem lenne hogy trükközzek egy új ért.

Köszönöm a segítséget! Szép estét mindenkinek."


Aztán majd kiderül hogy mit kezdenek vele.

2013. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell produkálni a hibát. A gyártónak kell bevizsgálni. Kapsz másikat.
2013. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!