Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeritetetek melyik a legjobb...

Szeritetetek melyik a legjobb okostelefon és miért?

Figyelt kérdés
Válaszodat indokold is meg
2013. szept. 15. 22:07
 1/6 anonim válasza:

Hát kérlek én most egy galaxy s4-büszkélkedhetem de nem vagyok vele elégedett. Magyarán egy műanyag telóról beszélünk ami kívülről nem a legszebb de az összes játékot ami létezik androidra 1000000 fps-el viszi.

Nem vagyok megelégedve mert a simkártya gyakran kicsúszik a helyéről, a telefon ropog ha próbálom hajlítani. És itt álljon meg a menet egy csúcs készülékkel ne legyebek már ilyen problémák!

Le akarom válltani vagy egy xperia z re de inkább egy iphone 5 re. Mert ezek kívülről sem semmik.A Z vízálló, az iphone meg fémből van így ha leejted semmi baja nem lesz...focizás közben rúgták már ki az iphone 4ét egyik haverom kezéből és a 3 méter magas repülés utáni aszfalton landolás után csupán megkarcolódott.

2013. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nexus 4. Az android királynője. gyönyörű üveg burkolat, színtiszta 4,7 colos kijelző, bivalyerős hardver, full támogatottság a nexus léte miatt. olcsó. letisztult, kopasz, legújbb verziójú android van rajta. ennyi.
2013. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"a telefon ropog ha próbálom hajlítani"


A telefont nem kéne hajtogatni, nem arra találták ki! Léteznek hajlítható kijelzők, lapkák, de a Galaxy nem ilyen. Ne hajtogasd. Akkor nem fog ropogni és nem teszed tönkre.


-*-


A kérdésre rátérve, hogy ne csak offoljak:


A legjobb kiválasztásához elég sokat ki kéne próbálni, nyilván mindenki a sajátjáról fogja leírni, hogy miért jó, miért nem.


Jobb híján én is folytatom a sort. Samsung Galaxy Ace-em van. Kicsi a belső memóriája (kevés progit lehet rá rakni), néha belassul, és néhány naponta újraindul. A wifi be-kikapcsolást sem szereti, valamikor nem tudja bekapcsolni és újra kell indítani a telót, úgyhogy bekapcsolva tartom inkább. Ezen kívül az én igényeimnek megfelel.

2013. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudnék egyet mondani, minden telefonba találok valami mást, ami miatt tetszik, de ezek a legjobbak véleményem szerint:


- Nexus 4. Erős hardver, a lehető legjobb szoftver és szoftveres támogatás, ennek ellenére nagyon olcsó. Kinézetre szintén toplistás, egyik legszebb telefon (pláne élőben). Hátránya nem nagyon van, legalábbis számomra, kamerája nem a legjobb, de amúgy sem telefonnal kell fényképezni, meg én amúgy is keveset fényképezek, szóval nekem ezzel nincs bajom, kijelzője sem a legjobb, de azért nem lehet rá panaszkodni, és az akkuideje sem kiemelkedő, inkább csak átlagos.


- HTC One. A jelenlegi legszebb létező kijelzőt, a legjobb hangszórót és a legjobb külsőt sikerült belezsúfolni ebbe a telefonba. Csak a külseje miatt is megérné már megvenni. Hátránya még kevesebb van, a kamerája nem nagy szám, de nekem az is elég, a Sense 5 jó, viszont Nexus-okhoz vagyok hozzászokva, így furcsa lenne, hogy vagy 1 évet kell várnom, hogy megkapjon egy Android frissítést, de ezeken kívül tényleg nem tudok más rosszat felhozni ellene.


- Moto X: nem egy atomerőmű hardveresen, de amúgy is feleslegesnek tartom, hogy csak a magokkal dobálóznak már minden új telefonba. Hardveresen több, mint elég, szoftveresen közel stock Android, az a kevés változtatás meg talán csak segít rajta, kinézetre talán ez a kedvencem, ráadásul elég szépen személyre is lehet szabni, akkuideje nagyon jó, stb. Hátránya nem igazán van, csak annyi, hogy aki ez mellett dönt annak le kell mondani a HTC One tökéletes kijelzőjéről, hangszórójáról, fém külsejéről, a Nexus-ok szoftveres támogatásáról, ez miatt sosem tudnék dönteni, hogy melyik a legjobb.


Ami még szóba jöhetne: Sony Xperia Z1, Oppo Find 5, Xiaomi Mi3 (vagy még ezen kívül 1-2 Xiaomi, de most fejből azokat nem tudom milyenek), Meizu MX3, kb ennyi.

Ami még ingyen sem kéne (kivéve, ha eladhatom és vehetek az árából egy jó telefont): Samsungok, iPhone-ok.

2013. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Xpria z1 tényleg nem rossz(bár válthatna tft kijelzőtől a sony, s4 samoldeje után kevésbé élénk színek), szerintem amúgy iphone 5s ha nem zavarna a kisebb kijelző és az ára, de ha androidost akarsz akkor z1 vagy htc one (nagyon jó kamerája van, de tényleg tehát nem igaz az előző "de a kamerája nem nagy szám" hozzászólás)
2013. okt. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HTC One, illetve LG G2.


A One-ról leírták már, hogy csodaszép. bivalyerős, jól optimalizált, gyors kis gép, csodás kijelzővel.


A G2 pedig a jelenlegi csúcshardver okostelefonban, talán a legszebb létező kijelző (trueHD IPS), jó telefon nagyon... én ki tudnám belőle hozni az igazi állatot. :P


Samsungból az S4 sem rossz, de ez a 2 nekem mindenképp jobban tetszik..


Sonyt nem ajánlanám, mert csúnya a kijelzőjük a többi márkához képest (és a szoftvere olyan optimalizált, mint a Samsungé). Még mielőtt leszólást kapnék: Xperia SP-m van, de ha megtehetném, hogy csúcstelefonom legyen, rég HTC One-om lenne... ennyi. Semmi Z, semmi Z1.


Szép nekem az SP HD kijelzője is, ráadásul kapott most kijelzőfrissítést is, de akárhogy is nézem egy sima gagyi samsungról szinte leugranak a színek az enyémhez képest (arról nem is írok, hogy szebb az SP kijelzője, mint a Z-é.. haverommal összeraktuk a 2 telót max fényerőn, a Z hulladék)... Ez van. :)

2013. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!