Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kirootolom a telóm, abbol...

Ha kirootolom a telóm, abbol lehet bármiféle gond? Ez illegális?

Figyelt kérdés
Arra kellene h gyorsabb legyen a telóm, mert alig birok a neten megnézni dolgokat, valamikor ha wifinken vagyok, még akk is laggol
2013. szept. 15. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ez a megállapítás hogy alig bírsz netezni vele, utalhat a telefon felszereltségére. Ha nem mai darab akkor érdemesebb újat venni. A root, egy lutri alkalmazások és egyéb dolgok szemszögéből, instabil lehet a rendszer tőle.

Nem illegális, csak nem szeretik javítani a szervizekben az olyan telefonokat amiket rootolásnak tettek ki, garancia vesztéssel is jár

2013. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Rajtad a root nem segít.


Off: Felejtsük már el ezt a "kirootolom, megrootolom" és egyéb hülye megfogalmazást. Rootolom, és kész.

2013. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem régi a telóm, csak ha több minden megy, nem elég a memória.. unokatesómnak eddig a menü is laggolt, rootolta a telóját, és most teljesen gyors. Kössz a válaszokat!
2013. szept. 16. 10:21
 4/4 kilroy ***** válasza:

Root -tól nem lesz gyorsabb a telód elárulom. Csak rendszergazdi leszel. Az meg hogy mire is jó, szerintem hagyjuk.

A kérdésed alapján szerintem próbálj meg egy factory reset -t, és ha nem használ, akkor a telód ram -ja kevés. Az ellen meg nem tudsz tenni semmit.

Jah de, jobb telefont veszel, mint a mostani:)

2013. szept. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!