Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak jó androidos játékok...

Vannak jó androidos játékok amikhez nem kell internet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne legyen túl nagy a mérete meg bonyolult egyszerűbb kellemes játékokat szeretnék amihez nem kell internet kapcsolat! Linkeket tudnátok dobni az appról?

2013. szept. 16. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Szinte egy androidos játékhoz se kell internetelérés.
2013. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1 es válaszoló akkor nagyon rosszul tudod.

én viszont írok 1 párat.

just shout, minecraft poket edition (ez fizetős de máshonnan ingyen is le lehet szedni), zombie HQ, CSR racing, dead space, plants vs zombies, hungry shark hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivan? Letöltessz egy játékot Google Play-ről konyomod az internetet és megy. Miről beszéltek ti? Én nekem nincs internet a telómon mégis tudok mindennel játszani. Csak akkor van net ha van WiFi a közelben.
2013. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de vannak olyanok amikhez kell internet kapcsolat is pl Order & Chaos stb
2013. szept. 27. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!