Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Samsung Galaxy Mini...

S. O. S! Samsung Galaxy Mini 2 GT-S6500D telefonom nem lehet bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Ma este fényképnézegetés közben lefagyott. Beraktam a táskámba, mert nem volt időm kivenni az aksit és újraindítani. Kb. 2 óra múlva vettem újra elő, ki volt kapcsolva. Próbáltam bekapcsolni, be is jött, hogy samsung, aztán újabb kép, a telefon típusa, majd minden eltűnik, és aztán kb 5 mp múlva kezdődik elölről ugyanez. Próbáltam a reset-elést is, semmit nem csinál, csak ugyanezt. Kérlek, segítsetek!! Nagyon köszi
2013. szept. 16. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy érted a Hard Resetet próbáltad?
2013. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nem sokat értek hozzá, bocsi. Megnyomtam a bekapcsoló és a középső gombot egyszerre, de akkor is csak ugyanez történik, semmi nem jön más be. Nagyon kétségbe vagyok esve! Tudsz segíteni?
2013. szept. 16. 21:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Töltsd fel maxra, aztán vedd ki az akkumulátort egy időre. Hagyd békén a telefont mondjuk 2 napig békén és reménykedj hogy magához tér.
2013. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

www.google.com/search?q=samsung+galaxy+mini+2+hard+reset&client=ms-opera-mobile&channel=new&oq=samsung+galaxy+mini+2+hard+reset&gs_l=mobile-heirloom-serp.12..0l2j0i22i30l3.8009.15517.0.17085.8.8.0.0.0.0.983.2940.3-1j2j0j2.5.0....0...1c.1.24.mobile-heirloom-serp..3.5.2936.TIsec5aSG3g


Itt keresgélj, ott a videó, az szerint csináld.

2013. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a segítséget. Kedves utolsó, ezt már megcsináltam, sajnos semmiféle eredményt nem hozott, de azért nagyon köszönöm.
2013. szept. 17. 19:57
 6/12 anonim válasza:
kedves kérdező, nekem ugyanez a probléma jött elő a telefonnal. Neked sikerült valahogy orvosolni?
2013. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha még valaki olvassa és tud segíteni, segítsen, mert nekem is ugyanez jött ma elő az ilyen telefonomnál. Mutatja, hogy Samsung aztán a tipust, közben zizeg és váltakozik ez a két kép, de utána semmi. Én sem tudok hard resetelni, hiába vettem ki az aksit, semmi változás.
2014. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megadta magát a rendszer. Haverom Samsungja is ezt csinálta, neki nem Mini volt, hanem Samsung Galaxy Y. A kernel adta meg magát. Szóval le kell töltened valahonnan a Gyári Kernel-t, és ODIN-al felrakni rá. Otthon is meg lehet csinálni, de ha nem értesz hozzá, akkor vidd szervízbe.
2014. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Előző: köszönöm a választ, de én olyan szinten nem értek hozzá, hogy azt sem tudom, mi az odin, meg kernel vagy mi, sajnos én informatikai analfabéta vagyok, úgyhogy elvittük szervízbe. Kíváncsi leszek, utána fog-e működni, valamint gyorsabb lesz-e, mert utóbbi időben már fagyott sokat, leállt a billentyűzet és csak sokára ébredt fel, addig nem engedett írni sem, csak a kurzor villogott. Lehet, hogy ez egy tipushiba, vagy nem tudom. Egyre több ilyet olvasok a neten.
2014. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nekem is ugyan ez volt, elvittem megcsináltatni, garanciálisan meg is csinálták, azt mondták hogy ha nem ürítem a memóriát ott hogy RAM egy idő után megtelik és kikapcsol.. beáll az előbbi helyzet.. :/
2014. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!