Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A windows 8-as telókon van...

Polyfollia kérdése:

A windows 8-as telókon van "market" amiről játékokat lehet letölteni? És pontosan miért is jó a windows 8 vagy egyáltalán jó?

Figyelt kérdés
Játékok pl.:Minion rush, temple run, subway surfers
2013. szept. 17. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
sok játék van rá, a temple run van, a másik kettőt nem tudom. az a jó benne, hogy a gyengébb-középkategóriás készülékeken is ugyanolyan gyorsan gördülékenyen fut a rendszer, mint a felsőkategóriásoknál. a negatívum, hogy unalmas a hud,menü (vagy akárhogy is nevezik)
2013. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

nincs "market" windows fonon se "google play"

Van egy áruház gomb ott van pár dolog

2013. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nincs is windows 8-as telefon.
2013. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja a másik meg az, hogy Windows Phone(!) 8
2013. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos, igen, Windows Piactér-nek hívják, és igen, sok-sok játék van rá. Ahogy androidnál, ingyenes és fizetős is.


Miért jó a Windows Phone?


Én Lumia 710-et használok 1.5 éve. Eddig egyetlen egyszer fagyott meg, igaz, akkor az akksi levétel segített csak.

Az androidos céges telóm szinte hetente fagyott, a céges többi androidos telókkal is csak a baj van.

Nem azt mondom,hogy rosszak és használhatatlanok, de tény, hogy egyszerűen stabilabb a Windows Phone, mint az android.


Szerintem mellőz minden csicsát, diszkréten elegáns és gyors is. Annyira gyors,hogy gondot okoz a gyártóknak a belépő és a csúcsmodell közötti (pl.: Lumia 520 vs Lumia 920) különbségeket megmagyarázni, mert nem érezni a mindennapi működés közben a különbséget. Egyedül játékoknál, akkor is azok betöltésénél van némi különbség.


Ezért kijelző mérettel, típussal, kamera felbontással/minőséggel tudnak operálni.


Ez szerintem jó.


Androidéknál a belépő szintű telón a menü is akad...

2013. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Itt böngészheted mik vannak: [link]
2013. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek és bocsi akkor windows phone szerintem tudta aki írta , hogy miregondoltam..... köszi mindenkinek
2013. szept. 18. 16:58
 8/10 A kérdező kommentje:
És bárkinek is ha van nokia lumia 900-a akkor írja meg, hogy szereti-e légyszíves :)
2013. szept. 18. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha most szeretnél venni, akkor vegyél inkább egy 720-at, mint egy 900-at. Kb. egy árban van, a 720 viszont okosabb, és szebb is, és az tényleg phone 8-at futtat
2013. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok Köszke :)
2013. szept. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!