Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyiért áruljam...

Szerintetek mennyiért áruljam a kb 4-5 hónapos szinte új Galaxy Ace 2 telefonomat? MEnnyiért érdemes?

Figyelt kérdés

55 ezerért vettem + tartozékok, semmi hibája, szinte makulátlan állapotban van, fóliázott.

Én 2 naponta töltöm maximum úgy, hogy minden nap be van kapcsolva a wifi rajta, ami azért elég sokat szív le az aksiból.

Nem tudom bunkónak néznének-e ha a minimálár 40-43 lenne, mert azért tényleg semmi probléma vele, nem is dobálóztam vele, amióta megvan azóta egyszer ejtettem le és semmi karc nem lett rajta.

Szóval.. szerintetek? Ti mennyiért adnátok? Május első hetében vettem.



2013. szept. 17. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem 40-43ezerért tényleg elég!

36-37ezernél olcsóbban ne add el!

2013. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerre vettük! Telenor? Mert ott volt 55. :D


Amúgy 40 alatt ne add el azt mondom. Ha semmi baja nincs, nem piszkáltad szoftveresen, és esztétikailag is olyan mintha új lenne, akkor 40 alatt semmiképp!

2013. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem Telenortol vettem, gsmline.hu-rol rendeltem :) Telotesoo:D

Amugy koszonom a valaszokat!!:)

2013. szept. 17. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!