Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha frissítem a telót a iOs7...

Petifsdfsdfs kérdése:

Ha frissítem a telót a iOs7 re wifin keresztűl a telórol minden alkalmazás, kép eltűnik?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal igen, de 50% rá hogy nem.
2013. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tehát az első válasz szerint vagy eltűnik, vagy nem. :)


Egyébként nem, semmi nem fog eltűnni a telefonodról, egyedül a hatos optendszer. Minden beállításod megmarad, képek, appok, zene.

2013. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért még várj ezzel a frissítéssel, mert eléggé bugos még és lagol meg lefagynak a programok a régebbi készülékeken. iPad2, iPad3 és i4-en tuti gázos. Bár van aki azt írta, hogy neki jó.
2013. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Holnaptól elvileg elérhető lesz már a hivatalos verzió. Nyakamat tenném rá, hogy az apple minden készülékre megfelelően optimalizálta mostanra. Megmarad minden beállításod, szerintem frissítsd, sok új okosság van benne, plusz lehet picit gyorsabb is lesz, mondjuk a bétákon ez nem igaz, de azok még nem véglegesek.
2013. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogyan csináld.

[link]


Ha ilyen készüléked van, akkor inkább ne frissítsd.

[link]

2013. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
I4 re borzalmas lassu...hasznalhatatlan a telom tole :( teljesen elb...es meg undormany is :(
2013. szept. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De a kèrdèsre is vàlaszolva :) igen minden meg marad :)
2013. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 03:38


Csinálj egy restore-t. Ott van a leírásban.

2013. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csinaltam...minden updtanel csinalok de akkor is borzaszto lassu...szinte hasznalhatatlan internetre...mire le irok egy mondatott mar le irtam es utana jeleniti meg egy ket sec re ra :)....teljesen oda vagtak I4 nek :(.
2013. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
4s en is lefagy néha de inkább a facebook :D de cserélem le szoval ez van :D kösszi azért mindenkinek aki megírta mivan!
2013. okt. 4. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!