Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én rontottam volna el?!

Én rontottam volna el?!

Figyelt kérdés

A múlt héten pár próbálkozás után sikerült kirootolni a Solámat, JB-t is felraktam, működött gyorsabb volt nem volt problémám, de a kamerát sehol nem találtam, mintha nem is létezne. Kerestem más kamera appokat, de semmi. Ez végett pc companionnal visszatettem az eredeti 6.1.1.B.1.56-os verziót a telefonra, a kamera ugyan működik, de most a gépem sem ismeri fel a telefont, nemhogy a flashtool. Folyton off-ot jelez az USB-hibakeresésnél meg a többinél, és mindig azt írja flasselésnél bárhogy próbálom hogy Error; Flashing Aborted.


Tudnátok segíteni?:S fontos lenne!



2013. szept. 17. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Pc companionban a frissitésnél válazd a javitást.
2013. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tettem, mivel nem ismerte fel a telefont. De nem ezzel van a bajom, hanem ki akarom rootolni, de a programok nem ismerik fel a telefont.
2013. szept. 17. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azzal csináltad és nem ismeri fel a pc a telefont akkor ne a telóba keresd a hibát.
2013. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

flashtoolal egy régebbi rom felrakása?

innen letudod tölteni a romot: [link]

2013. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!