Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.1 Jelly Beanen-en...

Android 4.1 Jelly Beanen-en nem tudom lejátszani az indavideós videókat, flash player szükséges hozzá de erre nem lehet rakni . Létezik erre megoldás?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 19:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
találtam egy böngészőt puffin free browser néven ,és ez viszi a flash tartalmakat ,probléma megoldva:)
2013. szept. 22. 16:45
 12/15 Wadmalac ***** válasza:
Operának kell a flash plugin, azzal nem fog menni. Nekem Chrome alatt fut (4.2.2 Xperia Z)
2013. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 schumilex55 ***** válasza:

Örülök hogy megoldottad, nekem meghalt a routerem és nem rég hozták meg az újat.

Egyébként annyit még leírok másnak hogy én csak leszedtem az xda -ról a flash player apk -ját, telepítettem és ment egyből firefoxal, chrommal és az alapböngészővel is.

Ha másnak meg kell a szó szerinti leírás a fórumról küldjön pm -et.

2013. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
biztos az a megoldás is jó amit te mondasz ,de ez a puffin böngésző eddig nagyon bevált ,indavideók hasítanak rajta akadálymentesen ;)
2013. szept. 28. 22:24
 15/15 Spilerke ***** válasza:
Én is a Puffin böngészőt akartam javasolni kár, hogy egy-két évvel lemaradtam :D nekem az mókusos UC browser is viszi a flasheket, állítólag van még Photon Flash Player & Browser is, de én még nem próbáltam. A delfines Dolphin browser és Chrome böngésző egy rakás kuka. Az egyik zabálja a memóriát a másik pedig igénytelen. Az a poén, hogy a 100-200kb-os Naked browser gyorsabb mindkettőnél ;)
2015. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!