Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ITunes használata jailbreakelt...

ITunes használata jailbreakelt iPhone-nal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem jelenleg üres az iTunes-om, az iPhonomon (ami jailbreakelt 6.0.1) viszont van egy csomó adat (appok, zenék, videók stb.). Amikor elindítom az iTunest, az rögtön elkezd szinkronizálgatni, mégpedig úgy, hogy ami az iTunesomban van (azaz semmi) azt akarja rátenni az iPhonemra (szóval letöröl mindent és lesz egy üres iPhonem).

Én meg azt szeretném, ha az iPhoneról töltené rá a dolgokat az iTunesba, nem pedig fordítva.

Ezt hogy lehetne megoldani?



2013. szept. 17. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy ,hogy restore-olod a telefonod, nem rakod vissza a JB-t és megveszel minden appot , és ezután gond nélkül fog menni a szinkronizálás , addig nem :)
2013. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az értelmetlen lenne :D

hagyom így, csak a backup-ot kéne majd megoldanom, ha felteszem az ios 7-t, mikor lesz már rá jailbreak.

2013. szept. 18. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
hiába csinálsz backup-ot. amit nem vettél meg, az nem fog megmaradni úgysem. visszatöltésnél app store-ból tölti le az appokat, szóval nem a biztonsági mentésben tárolja őket.
2013. szept. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor sehogyse tudom a tört cuccokat elmenteni?
2013. szept. 20. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
nem , nem tudsz
2013. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na, csak sikerült.

köszi a válaszokat!

2013. szept. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!