Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kártyafüggetlen telefon...

A kártyafüggetlen telefon "gagyibb" minőségű, mint pl. egy vodafone-os?

Figyelt kérdés
a b-tel-ről szeretnék rendelni, viszont kicsit megrémiszt a kb. 30e Ft-os különbség, ami a "független" és a "függő" telefon között van. nem kevés pénzről van szó, úgyhogy szeretném a véleményetek kérni. inkább vegyen meg drágábban, de jobb lesz a minősége?

2013. szept. 17. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a minőség,sőt a szoftwer még jobbnak is mondható,mert nem nyúlt bele a szolgáltató.
2013. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gagyibb. Sőt. A szolgáltató gyakran réteszi a saját szoftvereit, beállításait, amit győzhetsz levakarni, hogy normálisabb telefonod legyen.
2013. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kártyafüggetlen készülék szoftveresen jobb szokott lenni, mint a szolgáltatói, frissítéseket is általában hamarabb megkapják.

Ugyanakkor nem mindegy, honnan szerzed be a kártyafüggetlen telefont. Rengeteg boltban szürke-fekete importból érkezik a készülék, garancia is általában üzletbe szól. Persze amíg nem lesz garanciális problémád, ebből nem sokat veszel észre.

2013. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


a b-tel-ről jó vásárlói véleményeket olvastam az árukeresőn. a készülék mellett 1+1 év bolti garancia van feltüntetve. az első 1 mire vonatkozhat?

2013. szept. 17. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen "x+y" úgy működik, hogy x év tényleges garancia van a hardverre, y meg külön a szoftverre (amivel ugye sokra mégy), ez alól a B-Tel sem kivétel, azaz ha tönkremegy a telefonod, akkor csak 1 éven belül javítják (további egy évben meg szoftvert raknak rá, amit általában otthon is meg tudsz csinálni).
2013. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

B-tel alatt Őket érted? [link]

Mert én csak ajánlom a boltot. Egyre figyelj, hogy "szeretik" elírni az adataidat.

2013. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, őket néztem, köszi!


találtam egy másik oldalt is, a nextelshop-hu-t, ahol a telefon gyári garanciásan van. utána kell még járnom a dolgoknak :)

2013. szept. 18. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!