Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2 vagy...

Halalfalo kérdése:

Samsung Galaxy Mini 2 vagy Samsung Galaxy Young? (nem az y)

Figyelt kérdés

Hardverilag a Young erősebb, mégis 3 helyen kevesebb pontot kapott a mini 2-nél. Nagy különbség azért nincs köztük, egy árban vannak. Melyik a jobb? Szerintem nekem mindkettő megfelel, a mini 2 jobban tetszik, de ez nem olyan fontos. Ha a Young jobb, akkor miért ugyanannyi az ára? Talán mégsem annyira jó. Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.

És légyszi ne azt írjátok, hogy sz@r, mert nem full HD-s, meg 2 magos.


Amire használnám:

wifivel!

Facebook

Skype

Gmail

Kevéske böngészés


Játékok

Hill Climb Racing

Doodle jump

Angry Birds



2013. szept. 17. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Április óta van Mini2-m, gyakorlatilag mindenre használható, kiváló pl. a kamerája is. Gmail-es postafiókom is benne van, de sok másra is használható (navigáció, Google Maps, Youtube stb.).
2013. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

fos

mind

a

kettő

2013. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólónak köszönöm, a második meg dugja fel magának a 3D-s fullHD-s telefonját. Mondtam, hogy erre nem vagyok kíváncsi. A felsorolt alkalmazások nem olyan durvák, arra nekem pont elég lenne vmelyik telefon, de nem tudom melyik. A Mini 2 szimpatikusabb, de egy picit gyengéb...
2013. szept. 17. 22:06
 4/12 anonim ***** válasza:

OK, akkor hagyd figyelmen kivül, hogy fél éven belül vagy törölsz róla mindent, vagy használhatatlanul lassú lesz.. persze, én vagyok a hülye megint, ugye?


Amúgy nem 3D-s, csak fullHD :)

2013. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem, de nekem erre telik. Az mostani telómat 7 éve használom, itt egy link róla:

[link]


Csak nekem fekete. Ez után az, hogy napi fél órát facebookozhatok a telón, az már csoda. :) 15/F

2013. szept. 17. 22:37
 6/12 anonim ***** válasza:

attól még ugyanúgy be fogod szopni idővel.. az android messze nem olyan, mint az S40.


Mekkora a keret?

2013. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Samsungot messziről kerüld el ebben a kategóriában.
2013. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát tessék: szolgáltató boltjában vettem, új volt, április 19-én. Azóta eltelt hat hónap, az okostelónak semmi baja, nagyon meg vagyok vele elégedve. Akinek sok a pénze, vegyen hiperszuper akármiket, nekem bőven elég, amennyit tud. Ha az a bajod vele, hogy Samsung, akkor a magyar munkát tekinted pocséknak. A Samsung sok készüléket nálunk gyárt (pl. tableteket is). Samsung Galaxy Mini2.
2013. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tökmindeggy válasza:
NE ISMÉTLEM NE VEGYÉL MINI 2-ŐT SOHA AZ EGY NAGY RAKÁS ...
2013. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Nem csicsás, nem lehet vele villogni a haverok előtt, de MŰKÖDIK. Kifogástalanul, hónapok óta.
2013. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!