Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan fügetleníttessem az...

Hogyan fügetleníttessem az iPhoneomat?

Figyelt kérdés

Adott egy iphone 4s angol Vodafone hálózaton. A telefont az apple egyszer kicserélte, tehát a telefon nem az amit Vodafonetól kaptam. A függetlenítést a azolgáltatónak kellene intéznie, viszont azt mkndják nem tudják megcsinálni mert ez nem az a telefon amit tőlük vettem. Az appletől kértem egy levelet ( a Vodafone kérése szerint) ami igazolja a cserét, de így is azt mondják jogy nem lehet, nem egyezik az IMEI blablabla.

Hova forduljak?? :(



2013. szept. 18. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kiverném a balhét a vodánál, mivel nekik kell függetleníteni hivatalosan. Mert ha nem hivatalos, akkor meg majd az Apple vonhatja meg később a garanciát. Meg még talán fekete listára is tehetik.
2013. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még egy minusz miért nem kell szolgáltatótól mobilt venni.
2013. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de az egyáltalán hogy lehet, hogy a hálófüggő, feltehetően garis telefont nem a szolgáltató cserélte? nem hinném, hogy hivatalos apple szervíz adott volna cserébe egy pont olyan hálózatfüggő telót.
2013. szept. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig de. :) Fél éves garis telefont cseréltek, és még csak nem is szerviz hanem apple store ( London white city) Besétáltam vele és 10 perc múlva egy újjal jöttem ki. Mondták is előre hogy nem lesz független, aktiváláskor zár Vodafonera.
2013. szept. 20. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!